Христове воскресіння

1) Роздуми над Божим словом

Поглянь на зоряне небо: мільйони зірок, все рухається відповідно до Богом даних законів. Яка велич! Сонце в мільйон триста тисяч разів більше,  ніж наша Земля. Сиріус у вісім разів більший ніж Сонце, а є ще й більші небесні тіла! До Чумацького Шляху відстань 20000 світлових років. До інших дальших сузір’їв – навіть мільйони світлових років. Дивовижні закони є і на нашій маленькій Землі: умови для життя, таїнство життя і його передачі, дивовижні чуда, пов’язані з інстинктами тварин. Таїнство людського життя: імунна система, діяльність мозку, серця, легенів, нервової системи, зору. А крім того – таїнство душевного і духовного життя людини:  прагнення щастя, наявність совісті… Одне чудо за іншим. Віра в атеїстичну ідеологію Дарвіна суперечить критичній науці і розуму. Своїм розумом ми пізнаємо невидимого Творця, який стоїть за всім творінням. Чуда є навколо нас. Тільки треба відкрити очі! Бог робить чуда і в нашому житті.

Також чудом є воскресіння Христа! Божі таїнства не суперечать розуму, але перевищують людський розум.

Духом дивимось на кам’яний гріб на Голготі. Вночі з суботи на неділю його стережуть римські вояки. Первосвященики і фарисеї сказали Пилатові про померлого Ісуса: «Цей ще за життя сказав: Я по трьох днях воскресну. Звели, отже, стерегти гріб» (Мт. 27,63-64).

Ніч є тиха. В цей момент воскресло та перемінилось Ісусове тіло, яке дотепер лежало в гробі. Це перемінене тіло пройшло через кам’яний гріб, бо вже не підлягало фізичним законам.

Момент воскресіння підтвердив, що Христове Євангеліє є правда і, що Христос є правдивим Богом. Воскресіння відбулось в цілковитій тиші і скритості. Сторожі не знали, коли Христос вийшов з гробу.

Ісус Христос помер і воскрес. Кожен з нас зустрічається з реальністю смерті. Наше тіло не тільки воскресне Божою всемогутністю, але ще й буде прославлене і буде подібне до Христового воскреслого тіла. Ця обітниця дана для всіх, які прийняли Христа і належать Йому. Яка це для нас радість: Ісус справді воскрес! І ми воскреснемо і будемо брати участь у безконечному щасті та радості в небі.

 

2) Цитування Божого слова (5 хв.):

«Христос воскрес, перший з тих, які померли» (1Кор.15,20).

 

3) Молитва згідно Божого слова (5 хв.):

всі промовимо: «Христос Воскрес!», а один додає: «Воістину Воскрес!».

 

4) Спів (5 хв.):

співаємо «Воскрес Ісус наш Господь» (Під час співу переживаю у вірі радість з Христового воскресіння.)

 

 
 

Завантажити: Молитовна брошурка для святкування неділі:

формат doc ,           формат pdf (версія для друку)

 

 

Оберіть мову

Пошук

Gallery

ua-what-did-jesus-do-for-you isus-i-sjogodni-duchovno-prychodyt ua-chrystos-narodzujetsja ua-god-is-almighty ua-realize-in-prayer-jesus-is-here ua-the-life-of-a-christian-is-a-spiritual-battle

Календар

Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Січ    
  1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28  

Слово життя

«Хіба не знаєте, брати, що закон панує над людиною, поки вона живе? Отак і заміжня жінка, поки живе чоловік, зв’язана з ним законом; а коли помре чоловік, вона звільняється від закону чоловіка»

Рим. 7,1-2 (від 10.02 до 24.02.2019)