Запланований геноцид УП ГКЦ

18 квітня 2014 року
Генеральному Прокурору України

Міністру внутрішніх справ України

Голові Служби безпеки України

Вельмишановні державні чиновники!

Цього тижня, коли християни по цілому світі згадують страсті Христові (зраду, беззаконне засудження Ісуса, бичування та смерть Ісуса на хресті), ми довідалися, що керівництво УГКЦ нарешті домоглося в державних органів здійснення релігійного геноциду правовірних греко-католиків.

Як нам стало відомо, СБУ в Львівській області приготувало в цій справі масштабну акцію, яка включає також фізичну ліквідацію небажаних осіб. СБУ вже тільки чекає на «команду» з Києва.

Також нам стало відомо, що Самооборона м. Золочева повірила вигаданій інформації та фанатичним очорненням, розказаним про нас її ідеологічними лідерами – священиками УГКЦ Сукмановським, Галаєм та Вільчинським, та прийняла рішення вчинити погром нашим вірним у їх домівках. Ці акції заплановано на 1 та 9 травня 2014 року. Ці священики прилюдно на проповідях та в районній раді домагалися нашої фізичної ліквідації.

Однак, насправді ми не порушили жодних законів України і не скривдили жодної людини. Любимо Бога та Український народ. Про це всім відомо.

Справжньою причиною їхньої ненависті до нас є те, що ми відділилися від керівництва УГКЦ і створили, на їхню думку, небажану для них конкуренцію. Проте, такі нехристиянські ідеї для нас є чужими.

Ми відділилися від проводу УГКЦ через наше переконання в тому, що спасіння та прощення гріхів є тільки в Ісусі Христі. Натомість, вони вірять в те, що Будда, Крішна та, взагалі, всі божки поганських релігій можуть простити гріхи та спасти людину.

Ми віримо, що Святе Письмо є непомильним Словом Божим. В УГКЦ твердять, що, по великому рахунку, написане в Біблії – це легенди на рівні релігійних книг інших, нехристиянських, релігій.

Ми переконані, що гомосексуалізм є гріхом і справжнім злом, оскільки про це виразно стверджується в Святому Письмі. Проте, керівництво УГКЦ навчає, що «гомосексуалісти можуть жити разом», тільки шкодує, що «їхня любов залишається не плідною».

Ми захищаємо батьків та дітей від ювенальної юстиції, яка насправді є безсовісним бізнесом на дітях. Провід УГКЦ ювенальну юстицію, навпаки, підтримує та навіть сам організовує.

 

Ми є аполітичними та шануємо всіх по справедливості. Проте, будучи нормальними християнами, не можемо погодитися з офіційним пріоритетом політики США та ЄС, яким є узаконення у всіх державах світу гомосексуальних партнерств, а також – забирання ювенальною юстицією дітей від їхніх люблячих батьків та передавання їх у «сім’ї» гомосексуалістів та педофілів, або навіть на органи.

 

Усе те, що хоче зробити з нами керівництво УГКЦ руками державних органів, є грубим порушенням усіх демократичних принципів і міжнародних прав людини, в тому числі, задекларованих в Конституції України.

Ст. 35 Конституції України та ст.ст. 3, 4, 5, 8 ЗУ «Про свободу совісті та релігійні організації» твердять: «кожному громадянину в Україні гарантується право на свободу совісті. Це право включає свободу мати, приймати і змінювати релігію або переконання за своїм вибором і свободу одноособово чи разом з іншими сповідувати будь-яку релігію або не сповідувати ніякої, відправляти релігійні культи, відкрито виражати і вільно поширювати свої релігійні або атеїстичні переконання. Повідомлення державних органів про утворення релігійної громади не є обов’язковим. Будь-яке пряме чи непряме обмеження прав, встановлення прямих чи непрямих переваг громадян залежно від їх ставлення до релігії, так само як і розпалювання пов’язаних з цим ворожнечі й ненависті чи ображання почуттів громадян, тягнуть за собою відповідальність, встановлену законом». В Україні Церква (релігійні організації) відділена від держави!

 

Просимо вас не допустити погрому, фізичного насилля та пролиття крові віруючих УП ГКЦ.

Одночасно просимо про наш фізичний захист компетентними державними органами принаймні до президентських виборів та стабілізації політичної ситуації в нашій державі.

З повагою,

 

Архиєпископ Маркіян Василь Гітюк, ЧСВВр

Глава УП ГКЦ

 

Єпископ Дмитро Андрій Карпа, ЧСВВр

Секретар синоду УП ГКЦ

 

Лист надіслано також:

Головному Прокурору Львівської області

Начальнику ГУ МВСУ у Львівській області

Начальнику УСБУ у Львівській області

Прокурорам Золочівського та Бродівського районів

Начальникам Золочівського та Бродівського РВ УМВСУ у Львівській області

Начальникам У СБУ Золочівського та Бродівського районів

Голові Львівської обласної держадміністрації

Меру м. Золочева

 

Копії:

Народним Депутатам України

Президентам держав-членів ЄС

Депутатам Європейського Парламенту

Президенту Білорусії

Президенту РФ

Генеральному секретарю ООН

Комісії з прав людини при ООН

 

Завантажити: Запланований геноцид УП ГКЦ (18.4.2014)

Оберіть мову

Пошук

Gallery

ua-what-did-jesus-do-for-you isus-i-sjogodni-duchovno-prychodyt ua-chrystos-narodzujetsja ua-god-is-almighty ua-realize-in-prayer-jesus-is-here ua-the-life-of-a-christian-is-a-spiritual-battle

Календар

Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Січ    
  1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28  

Слово життя

«Хіба не знаєте, брати, що закон панує над людиною, поки вона живе? Отак і заміжня жінка, поки живе чоловік, зв’язана з ним законом; а коли помре чоловік, вона звільняється від закону чоловіка»

Рим. 7,1-2 (від 10.02 до 24.02.2019)