Новий світовий порядок (НСП) і Україна

 

Пригадаймо 11 вересня 2001 року… Люди всього світу з жахом дивляться пряму трансляцію терористичного нападу на Всесвітній торговий центр в Нью-Йорку. Кадри викликають страх, а згодом смуток, аж депресію з цієї страшної події.

Як пов’язане падіння веж-близнюків з сучасними подіями в Україні?

Події 11 вересня представляють публічний початок нової світової революції, з якою закінчився період демократії. Так, як колись Велика Жовтнева революція почалась вистрілом з «Аврори», щоб покласти кінець монархії і запровадити комунізм, так і напад на вежі-близнюки не був нічим іншим, як сучасним вистрілом з «Аврори». Однак ця революція постійно триває, проходить країнами всього світу, і прямує до запровадження Нового світового порядку, тобто до пост-демократії чи медіократії – влади ЗМІ. Новий світовий порядок є запрограмований світовими масонами і просовується, насамперед, світовими банкірами! Йдеться про всесвітню диктатуру, яка прагне встановити контроль над кожною людиною, зруйнувати сім’ю, моральні цінності та правдиве християнство. Ця диктатура є жорсткіша, ніж фашизм з концтаборами смерті.

Хто з нас хотів би стати свідком ритуального вбивства, яке здійснюють сатаністи? А все ж 11 вересня така жертва була публічно представлена. Вперше весь світ міг бути учасником сатанинського ритуального вбивства, при чому – через пряму трансляцію. Майже 3 000 людських життів були принесені в жертву за один день, в один момент, щоб могло розпочатися впровадження Нового світового порядку. Вівтар цієї сатанинської гидоти не був захований десь у надрах сатанинського капища. Вівтарем, на якому була принесена жертва, стали самі мас-медіа.

Сьогодні медіа-простір стає найбільшою синагогою сатани. В ньому панує брехня і вбивства, бо і пан цього простору – диявол – є брехун і вбивця від початку. У цьому просторі презентували війну в Афганістані й Іраку, а також революції, які знищили наступних 20 держав. На цьому мас-медіальному вівтарі кожна з них провела своє криваве вбивство людських жертвоприношень, яких завжди вимагає антихрист. Вимагає їх, щоб ще раз стягнути прокляття за гріх Каїна і панувати над землею, на вівтарі якої «канонізує» зрадників як героїв, а брехню публічно проголошує правдою.

 

Новий світовий порядок і Україна

Відповісти на питання, хто конкретно має реальну владу в цьому Новому світовому порядку, практично неможливо. Знаємо, що на його вершині є сам сатана – князь світу цього.

Але ми можемо з певністю сказати, хто не має влади в Новому світопорядку. Останні події в Україні показують, що реальної державної влади вже не мають моральні політики, які захищають справжні права громадян. Чому так є?

 

1. Інструменти влади, що діють в демократії, в НСП вже не функціонують.

Правові засоби, такі як свобідні вибори, легітимна влада і воля більшості є інструментами влади, які можливо, функціонували в демократії, але в Новому світопорядку, є лише театром. НСП використовує їх тільки як стереотипи – позитивні поняття, якими насправді маніпулює відповідно до волі того, хто ними управляє з-за лаштунків. Інструменти влади приймаються тільки до тієї міри, доки вони служать Новому світопорядку. Тому в НСП все-одно, кого громадськість буде обирати. Той чи інший політик підпорядковується вже не волі більшості народу, але тим, які стоять за НСП – глобалістам. Їх мета ясна: редукція людства через гомосексуалізм та ювенальну юстицію.

 

2. Духовною причиною є таїнство первородного гріха – «Хто заперечує вчення про первородний гріх, для того історія людства є незбагненною таємницею. Тільки той, хто визнає це вчення, розуміє сам себе та історію людства». (Ketteler)

 

(бр. Михайло)

 

Завантажити: Новий світовий порядок (НСП) і Україна

 

Оберіть мову

Пошук

Gallery

ua-our-mission-on-earth-is-to-serve ua-remain-faithful-to-jesus-and-his-word ua-do-you-have-problems-go-to-jesus xreshennja-na-pokajannja-pryjnjaly ua-whom-are-you-seeking ua-a-model-for-all-christians

Календар

Серпень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лип    
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31  

Слово життя

«І, таким чином, як через переступ одного на всіх людей прийшов засуд, так через чин справедливості одного на всіх людей приходить життєдайне оправдання»

Рим. 5,18 (від 12.08 до 26.08.2018)