Гендерна ідеологія /Депутатам Обласних рад/

Львів, 1.03.2014 р.

Депутатам Обласних рад

 

Шановні депутати!

Коротко хочемо інформувати вас про гендерну ідеологію. Гендер, так як він репрезентується зараз лобістами і ЗМІ, здається чимось нешкідливим або навіть позитивним, чи просто необхідним.

Коли кілька років тому почали публічно говорити про гендер, то всі ми думали, що йдеться тільки про те, щоб жінки і чоловіки були рівноправні: чи політично, чи юридично, чи з точки зору працевлаштування. Але з часом ми з’ясували, що про це зовсім не йдеться. Гендерна ідеологія хоче знищити «стереотипи», які походять з природного морального закону: наприклад, сім’я = батько (чоловік), мати (жінка) та їх діти.

Гендер ідеологія, по суті, є тим, що коли дитина народиться і має чоловічі органи, то це не означає, що вона є чоловіком. Ця ідеологія стверджує, що дитина сама мусить визначити, чи вона є  чоловіком, чи жінкою (або одним з 13 видів гендеру), відповідно до того, як себе почуває. Гендер вводиться в законодавство, щоб на законодавчому рівні запровадити, щоб кожен собі вибрав яку хоче стать. Якщо б чоловік 30 років тому публічно заявив, що не є чоловіком, а жінкою, його б відвезли  до психлікарні. Сьогодні кожен повинен прийняти цю дурноту, інакше буде покараний найдовшим строком ув’язнення!

Гендер-ідеологія на практиці:

Приклад: Одного дня в одному місті двоє чоловіків відвідали мерію, з вимогою, що хочуть укласти шлюб один з одним. Мер над цим усміхнувся і повчив двох молодих людей, що не може задовольнити їх прохання бо в цій країні не схвалені реєстровані партнерства. Чоловіки спокійно вийшли. Однак через кілька днів знову відвідали мерію і знову вимагали укладення шлюбу. Мер знову пояснив їм, що не можливо зареєструвати цивільне партнерство. Однак двоє візитерів, які прийшли одружитися, з подивом глянули на мера і сказали, що вони не хочуть зареєструвати цивільне партнерство, а хочуть нормальний шлюб між чоловіком і жінкою: «Саме вчора я, Павло Новацький, став жінкою Павліною Новацькою, відповідно до закону…. І не тільки це. Ми були б дуже раді мати можливість якнайшвидше усиновити якусь дитину. До речі приблизно рік тому, в нашій державі прийняли Конституційний акт про захист сімей, що радує нас, бо завдяки цьому Закону, ми, як «сім’я», будемо відчувати себе безпечно».

Це не вигадка, це факт, який відбувся і, мабуть, буде відбуватися в Україні, якщо ти це дозволиш і  не скажеш своє ясне НІ гендер-ідеології.

З законами гендер-ідеології тісно пов’язані й інші загрози, а саме: ЛГБТ-ідеологія, ювенальна юстиція та сексуальне антивиховання.

Приклад: Школярів вчать, що вони можуть вибрати собі стать, яку хочуть, залежно від того, ким себе відчувають. Якщо з цим хтось не згоден, його називають нетолерантним, фанатичним соціопатом. Якби якийсь батько виступив проти такого збочення, його б назвали «загрозою» для дитини, бо він нібито вчинив дуже серйозний злочин проти людства і прав дитини. Соціальні служби такі випадки вирішують негайним відбиранням дітей.

Отож через звичайні гендерні закони можна внести до законодавства все, що ЛГБТ-лобістам до сьогодні не вдалося. Це дає зелене світло ювенальній юстиції, якщо якась сім’я якимось способом не буде поважати гендерного виховання.

Гендеристи, ЛГБТ-лобісти і пропагандисти сексуального антивиховання насильним і навіть терористичним способом просовують ці збочення і в Україні. Нікого не питаються, з ніким не дискутують. Просто йдеться про фанатичну диктатуру.

Шановний депутате Обласної Ради! Посада, яка тобі була довірена, несе в собі не тільки певну владу, але й відповідальність. Ти маєш владу змінити ці деструктивні закони, або хоча б вплинути на них,  вказати на їх небезпеку і перестерегти від них. Якщо ти цього не будеш робити і будеш байдужий до цієї проблеми, то понесеш повну відповідальність за наслідки.

Не бійся сказати голосне НІ. Не бійся сказати голосне ТАК за сім’ю і за власний народ. Сьогодні це є те найважливіше, що ти повинен зробити. Нікого не бійся, ні перед ким не згинай коліна, ні перед начальниками, ні перед ліквідаційними законами, ні перед страхом, тільки перед Богом і Його законами. Ти поставлений до ситуації, коли станеш або героєм або зрадником. Ти вирішуєш, яким буде майбутнє українського народу: щасливе чи нещасливе.

 

+ Маркіян, ЧСВВр

Глава УП ГКЦ

 

+ Дмитро, ЧСВВр

єпископ-секретар УП ГКЦ

 

 

Завантажити: Гендерна ідеологія /Депутатам Обласних рад/ (1.03.2014)

Оберіть мову

Пошук

Gallery

xreshennja-na-pokajannja-pryjnjaly ua-whom-are-you-seeking ua-a-model-for-all-christians dlja-toho-shob-zhyty-novym-zhyttjam-z-isusom nove-zhyttja ua-voskreslyj-isuse_0

Календар

Червень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Тра    
  1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

Слово життя

«Всі ви сини Божі через віру в Христа Ісуса. Всі бо ви, що у Христа хрестилися, у Христа одягнулися»

Гал. 3,26-27 (від 17.06 до 01.07.2018)