Чіпування

Цього року в ЄС було заплановане обов’язкове чіпування дітей, а в 2017 році і дорослих! Цей план був відкладений на пізніше. Що говорить Боже Слово на чіпування?

«Поява бо того буде під діянням сатани з усякого роду силою, із знаками і з неправдивими чудами  та всяким брехливим обманом для тих, які гинуть, бо вони не прийняли любові правди, щоб їм спастися. І тому Бог посилає їм силу, яка зводить їх вірити неправді, щоб засуджені були всі ті, які не увірували в правду, а милуються з неправедності» (2 Сол.2,9-12).

«І заподіює всім, малим і великим, і багатим і вбогим, і свобідним і невільникам, щоб дано було їм клеймо на руку їхню праву або на чола їхні; щоб жоден не міг купити чи продати, крім того, хто має клеймо, ім’я звіра або число імені його… і число його 666» (Об. 13,16-18).

«І інший ангел, третій, слідував за ним, говорячи голосом гучним: Якщо хто звірові поклоняється і образові його і приймає клеймо на чоло або на руку свою праву, також він питиме вино пересердя Божого, зготованого нерозбавленим у чаші гніву його, і мучений буде огнем і сіркою перед ангелами святими і перед Агнцем. Дим мучення їхнього на віки вічні здіймається, і не мають спочинку вдень і вночі ті, що поклоняються звірові і образові його, і якщо хто приймає клеймо імені його. Тут є терпіння святих, які додержують заповідей Божих і віри в Ісуса.” І почув я голос із неба, що говорив: Напиши: Блаженні мертві, що в Господі вмирають.”» (Об.14,9-13).

«Бачив я ніби море скляне, змішане з огнем, і переможців над звіром, що не склонилися перед образом його і не дали себе клеймувати числом імені його» (Об.15,2).

«І пішов перший ангел і вилив свою чашу на землю: і наробився гнояк, злий і поганий, на людях, що мали клеймо звіра і що поклонялися образові його» (Об.16,2).

«Четвертий ангел вилив чашу свою на сонце: і дано йому палити людей огнем. І палено людей горяччю великою, і блюзнили вони на ім’я Бога, який має владу над карами цими, і не розкаялися, щоб віддати йому славу. П’ятий ангел вилив чашу свою на престол звіра: і зробилося царство його мороковим, і кусали язики свої від болю, і блюзнили на Бога небесного від болів своїх і від виразок своїх, та не каялися в ділах свої» (Об.16, 8-11).

«І схоплено звіра і з ним лжепророка, що справляв знамення перед ним, якими він знадив тих, що прийняли клеймо звіра, і тих, що поклоняються образові його: живими вкинуто обох в озеро вогню, що палає сіркою» (Об.19,20).

 

Завантажити: Чіпування

Оберіть мову

Пошук

Gallery

xreshennja-na-pokajannja-pryjnjaly ua-whom-are-you-seeking ua-a-model-for-all-christians dlja-toho-shob-zhyty-novym-zhyttjam-z-isusom nove-zhyttja ua-voskreslyj-isuse_0

Календар

Червень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Тра    
  1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

Слово життя

«Всі ви сини Божі через віру в Христа Ісуса. Всі бо ви, що у Христа хрестилися, у Христа одягнулися»

Гал. 3,26-27 (від 17.06 до 01.07.2018)