Небезпека прийняття Римського статуту

Прийняття Римського статуту призведе до переслідування християн, поступової легалізації різних сексуальних збочень і стане загрозою для сім’ї. На сьогодні легалізація гомосексуальних пар, усиновлення дітей гомосексуалістами і збочене сексуальне «виховання» дітей вважається європейським стандартом і пріоритетом політики ЄС та США. Захист сексуальних збочень, несправедливе і безпідставне надання спеціальних переваг групі ЛГБТ – це стало предметом різних резолюцій міжнародних організацій. Ця політика руйнує сім’ю і являє собою велику небезпеку для держави, побудованої на християнських моральних принципах. Вона призведе до жорстокого переслідування батьків, християн, а також стане причиною атвогеноциду і пришвидшеного вимирання народу.

Підписання Римського статуту означало б підпорядкування України Міжнародному кримінальному суду. Це означало б, що християни, відповідно до нових міжнародних стандартів, вважалися б гомофобами, тобто людьми, які начебто дискримінують і переслідують групу ЛГБТ. Резолюції Ради Європи 1728 і 1948, а також резолюції Європейського Союзу A3-0028/94 з 1994 року, P7_TA (2011) 0427 з 28.09.2011р., резолюція A/HRC/17/19 Ради ООН з прав людини чітко свідчать про те, що ці міжнародні організації вважають природний опір проти сексуальних збочень і захист дітей від гомосексуалізму дискримінацією ЛГБТ-осіб. Відповідно до цих норм, кожна нормальна людина вважається гомофобом. У разі прийняття Римського статуту, будь-яка християнська церква може опинитися перед судом. Її можуть звинуватити у вигаданих злочинах проти людства на основі 7 статті Римського статуту тільки тому, що захищає сім’ю, моральні цінності і християнську віру, яка радикально засуджує гендерну ідеологію, а гомосексуалізм вважає гріхом і гидотою.

Неприйняття гомосексуальних пар і неприйняття усиновлення дітей гомосексуалістами, заборону пропаганди гомосексуалізму серед дітей ООН, ЄС і Рада Європи безпідставно вважають дискримінацією і утиском  ЛГБТ-осіб. Це парадокс, що міжнародні організації мовчать на педофільні злочини, скоєні гомосексуальними парами. Мовчать на психічне нищення дітей через збочене сексуальне виховання в школах. Мовчать на те, що велика кількість неурядових організацій борються за те, щоб батькам заборонили здорове виховання своїх дітей (деякі держави змушують дітей ознайомитися з гомосексуалізмом і навіть його спробувати). Мовчать на те, що діти, викрадені працівниками ювенальної юстиції переходять в руки одностатевих пар, де їх часто сексуально зловживають. Сьогодні можемо зауважити правило: чим більші привілеї надають групі ЛГБТ, тим більше позбавляють батьків і дітей найосновніших прав.

 

Завантажити: Небезпека прийняття Римського статуту

Оберіть мову

Пошук

Gallery

xreshennja-na-pokajannja-pryjnjaly ua-whom-are-you-seeking ua-a-model-for-all-christians dlja-toho-shob-zhyty-novym-zhyttjam-z-isusom nove-zhyttja ua-voskreslyj-isuse_0

Календар

Червень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Тра    
  1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

Слово життя

«Всі ви сини Божі через віру в Христа Ісуса. Всі бо ви, що у Христа хрестилися, у Христа одягнулися»

Гал. 3,26-27 (від 17.06 до 01.07.2018)