Небезпека прийняття Римського статуту

Прийняття Римського статуту призведе до переслідування християн, поступової легалізації різних сексуальних збочень і стане загрозою для сім’ї. На сьогодні легалізація гомосексуальних пар, усиновлення дітей гомосексуалістами і збочене сексуальне «виховання» дітей вважається європейським стандартом і пріоритетом політики ЄС та США. Захист сексуальних збочень, несправедливе і безпідставне надання спеціальних переваг групі ЛГБТ – це стало предметом різних резолюцій міжнародних організацій. Ця політика руйнує сім’ю і являє собою велику небезпеку для держави, побудованої на християнських моральних принципах. Вона призведе до жорстокого переслідування батьків, християн, а також стане причиною атвогеноциду і пришвидшеного вимирання народу.

Підписання Римського статуту означало б підпорядкування України Міжнародному кримінальному суду. Це означало б, що християни, відповідно до нових міжнародних стандартів, вважалися б гомофобами, тобто людьми, які начебто дискримінують і переслідують групу ЛГБТ. Резолюції Ради Європи 1728 і 1948, а також резолюції Європейського Союзу A3-0028/94 з 1994 року, P7_TA (2011) 0427 з 28.09.2011р., резолюція A/HRC/17/19 Ради ООН з прав людини чітко свідчать про те, що ці міжнародні організації вважають природний опір проти сексуальних збочень і захист дітей від гомосексуалізму дискримінацією ЛГБТ-осіб. Відповідно до цих норм, кожна нормальна людина вважається гомофобом. У разі прийняття Римського статуту, будь-яка християнська церква може опинитися перед судом. Її можуть звинуватити у вигаданих злочинах проти людства на основі 7 статті Римського статуту тільки тому, що захищає сім’ю, моральні цінності і християнську віру, яка радикально засуджує гендерну ідеологію, а гомосексуалізм вважає гріхом і гидотою.

Неприйняття гомосексуальних пар і неприйняття усиновлення дітей гомосексуалістами, заборону пропаганди гомосексуалізму серед дітей ООН, ЄС і Рада Європи безпідставно вважають дискримінацією і утиском  ЛГБТ-осіб. Це парадокс, що міжнародні організації мовчать на педофільні злочини, скоєні гомосексуальними парами. Мовчать на психічне нищення дітей через збочене сексуальне виховання в школах. Мовчать на те, що велика кількість неурядових організацій борються за те, щоб батькам заборонили здорове виховання своїх дітей (деякі держави змушують дітей ознайомитися з гомосексуалізмом і навіть його спробувати). Мовчать на те, що діти, викрадені працівниками ювенальної юстиції переходять в руки одностатевих пар, де їх часто сексуально зловживають. Сьогодні можемо зауважити правило: чим більші привілеї надають групі ЛГБТ, тим більше позбавляють батьків і дітей найосновніших прав.

 

Завантажити: Небезпека прийняття Римського статуту

Оберіть мову

Пошук

Gallery

usvidom-sobi-realnu-prysutnist-voskresloho-zhyvoho-isusa ua-isus-dijsno-voskres ua-isuse-razom-z-toboju ua-svij-pohljad-my-povynni-zvernuty ua-jesus-prays-for-those ua-in-the-hour-of-his-death

Календар

Квітень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Бер    
  1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30  

Слово життя

«Христос нас викупив від прокляття закону, ставши за нас прокляттям»

Гал. 3,13а (від 22.04 до 06.05.2018)