Стоп узаконюванню злочинів!

Львів, 10.02.2014р.

Голові Верховної Ради України

Народним Депутатам України

Шановний Голово Верховної Ради!

Шановні Народні Депутати!

21 листопада 2013 року Президент відмовився підписати Асоціацію з ЄС, яка б призвела:

1) до втрати суверенітету України;

2) до економічного самогубства;

3) до ліквідації сім’ї, як основної клітини суспільства;

4) до ліквідації християнства і всіх моральних цінностей.

Вже три роки безперервно міняються закони, вони повні неясних формулювань. Деякі з них мають декілька сотень сторінок. В них під позитивними термінами зашифровані найтяжчі злочини. Ця обманна система сама по собі є колосальним злочином і беззаконням. Подаються законопроекти, які систематично ведуть до знищення основної клітини суспільства, якою є здорова сім’я. Це – глобалізаційна політика США і ЄС.

На офіційному web-сайті Конституційної Асамблеї розміщена інформація про так звану необхідність змінити статтю 32 Конституції України: термін «особисте життя» виключити із частини 1 статті 32 Конституції України та замінити його на термін «приватне життя». Цей термін є засобом до запуску всіх злочинних законів, які обманом і під неясними поняттями ви схвалили, не відаючи, що схвалюєте. Ця незначна поправка започаткує дискримінацію нормальних сімей і привілеювання гомосексуальних збочень. Тоді ця машинерія почне ліквідувати власний народ.

Гомосексуалізм ліквідує всі моральні, духовні, національні і християнські цінності, а це – приховано, під позитивними термінами про «права» і «недискримінацію». З гомосексуалізмом нероздільно пов’язаний бізнес дітьми. Викрадених дітей в системі т.зв. прийомних бізнес-сімей психічно і фізично нищать та продають на Захід, а деяких навіть і на органи. Це є злочин, що волає до неба! ЗМІ про ці злочини мовчать, а на Заході навіть жорстко заборонено оприлюднювати плоди цього неофашизму і цієї тиранії дітей. Вже навіть за коротку інформацію в мас-медіа накладають штраф аж два мільйони євро (напр.: в Німеччині).

Вдумайтеся в терпіння матері, в якої вирвали любиму дитину. Вона днями і ночами думає про дитину, де вона, що  з нею… Це – нестерпний біль. Коли б дитина померла, мати не проживала б таких мук, як тепер, коли вона живе страхом і болючими уявами про опущеність дитини, її смуток і плач. Оце –  справжні тортури, це справді катування, але не тільки одної матері і її дитини, але сотень тисяч українських дітей, яких ця звірська система вирве з материнських рук.

21 листопада почався майдан і одночасно в парламенті був зареєстрований законопроект №3651 від 20.11.2013р. під лицемірною назвою «Про соціальний захист дітей та підтримку сімей з дітьми». Тут не йдеться про допомогу батькам. Під терміном «складні життєві обставини» створюється штучний привід для того, щоб могли так звано законно викрадати дітей. Тільки за 9 місяців 2013 року так звані фахівці з соціальної роботи охарактеризували 358 000 сімей терміном «сімя, яка опинилася в складних життєвих обставинах». Цим сім’ям не будуть давати допомогу, але навпаки, дитину в них вкрадуть! Це є злочин, якого не допускалися навіть фашисти! Шановні Народні Депутати, схаменіться! Вашим рішенням ви запровадите тортури, катування невинних дітей і люблячих батьків власного народу!

Якщо ви зробите навіть найменшу зміну в Конституції, то цим запустите злочинний механізм автогеноциду народу. Відкрийте очі! Тут йдеться про найжорстокішу тиранію! Тут йдеться про сатанізацію беззахисних дітей, про їх душевну і фізичну ліквідацію. З цього треба чинити покаяння.

Практика в ЄС є така, що прийомним сім’ям нещасні батьки, у яких викрали дитину, сплачують аліменти. Строк перебування дитини в одній бізнес-сім’ї – максимально 6 місяців. Неважко усвідомити, як відіб’ється на психіці дитини таке кочування! У Верховній Раді зареєстровано злочинний законопроект № 2806 про внесення змін до статті 196 Сімейного кодексу України. Цей законопроект запроваджує ту саму систему і в Україні. Який же це злочин, викрасти дитину в люблячих батьків і ще й законом примусити їх працювати, мов якихось рабів, на хитрунів, які будуть збагачуватися з бізнесу з дітьми! В найбільш розвинутих державах ЄС вже відбувається цей запрограмований автогеноцид. В Німеччині щодня у батьків відбирають 80 дітей. Багато німців просять притулку в Росії. В Норвегії щорічно 59 з викрадених дітей скоює самогубство! У Франції, де вже є 2,5 мільйонів штучних сиріт, викрадають дітей під приводом: «задушлива материнська любов!» В Україні планують викрадати 50 000 дітей щороку!

Це є ті т.зв. цінності – злочини, що волають до неба! Найбільша трагедія полягає в тому, що зрадницька церковна ієрархія ці злочини просуває тим, що просуває євроінтеграцію. В ЄС пріоритетом політики є гомосексуалізм і бізнес з дітьми!

Хто лобіює ці злочини у Верховній Раді? Народ мав би повстати, тому що це істотно стосується кожної сім’ї! Схвалювання таких псевдо-законів є запланованим самогубством, яке чинить Верховна Рада. Кожен депутат, незважаючи на те до якої фракції він належить, навіть за ціну, що його виключать, повинен виступити за скасування цих злочинних антизаконів, які ведуть до геноциду народу.

Західні держави обманом були втягнені до цієї системи. Вони не знали про моральне розтлівання дітей, викрадання дітей від люблячих батьків, і про сексуальне зловживання дітей гомосексуалістами і педофілами. Найжорстокіші злочини  приховувалися за поняттями «права дітей». Україна має вигоду: якщо хоче, вже може бачити, які плоди принесла ця злочинна система на Заході!

21 листопада Президент врятував Україну від духовного і фізичного самогубства. Зрадники України з американським посольством, разом з зрадницькими церковними лідерами викликали т.зв. євромайдан. Його метою є просунути злочини проти людяності, які концентруються на дві основні речі: просування гомосексуалізму і бізнес дітьми. Вже майже 3 місяці найняті бойовики і обманені галичани стоять в мороз на майдані, щоб просунути ці т.зв. євроцінності, а насправді найтяжчі злочини проти людяності.

Народні Депутати, чиніть покаяння! А саме: скасуйте всі законопроекти, які стосуються запровадження злочинної ювенальної юстиції, пов’язаної з соціальними службами. Скасуйте мережу з 12 000  соціальних працівників, яку з цією метою 2 роки тому збудували. Скасуйте всі закони, які приховано і відкрито просувають гомосексуалізм і викрадання дітей. Вони є проти Конституції! Тут йдеться про узаконення злочинів!

За Бога і за Україну!

 

+ Ілля

Патріарх Візантійського Вселенського Патріархату

 

+ Тимотей, ЧСВВр           + Методій, ЧСВВр

Єпископи-секретарі

 

 

Увага! Важлива інформація стосовно нових законопроектів:

http://vkpatriarhat.org/?p=18600

 

Копії:

Президенту України, Росії і Білорусії

ЗМІ

 

Завантажити: Стоп узаконюванню злочинів! (10.2.2014)

Оберіть мову

Пошук

Gallery

xreshennja-na-pokajannja-pryjnjaly ua-whom-are-you-seeking ua-a-model-for-all-christians dlja-toho-shob-zhyty-novym-zhyttjam-z-isusom nove-zhyttja ua-voskreslyj-isuse_0

Календар

Червень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Тра    
  1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

Слово життя

«Всі ви сини Божі через віру в Христа Ісуса. Всі бо ви, що у Христа хрестилися, у Христа одягнулися»

Гал. 3,26-27 (від 17.06 до 01.07.2018)