Відкликання монс. Франко з уряду

Львів, Україна, 1.01. 2014р.

Державний Секретаріат Ватикану

Педофільний прелат Антоніо Франко, який скоїв конкретні злочини проти неповнолітніх, уникнув справедливого покарання і лише як нунцій був переведений з України до Єрусалиму, де до сьогодні перебуває як нунцій. Якщо Ватикан не карає прелатів-педофілів, вимагаємо, щоб хоча б Держсекретаріат Ватикану відкликав дотичного з уряду, на тій підставі, що йому вже виповнилося понад 75 років. В Америці ці скандали коштували Церкві 2 мільярди доларів і втрату морального авторитету. Скандали пройшли через Ірландію аж до Австралії. На жаль, Ватикан  не здійснює жодних запобіжних заходів.

Колишній нунцій в Україні Франко скоїв не тільки моральні злочини, а й злочини проти Церкви і народу. Він насильно узурпував церковну владу всупереч протесту трьох митрополитів, просунувши на Главу Церкви 17 років екскомунікованого Любомира Гузара. Гузар проповідує єресі, просовує гомосексуалізм, є засновником масонської групи «Першого грудня», яка організовує народний путч проти існуючої влади. Церковна структура, побудована Гузаром, є апостатичною. Тримає простих віруючих в темряві та єресях і веде їх до самознищення дочасного і вічного.

Загальновідомо, що над цілим Ватиканом також тяжить Боже прокляття через єресі, які заперечують Христове Божество, через згубний синкретизм, проти якого боролися і вмирали сотні тисяч мучеників. На Ватикан також падає прокляття за схвалювання гидоти гомосексуалізму та педофілії.

Пропонуємо українській владі, щоб теперішній нунцій був видворений за участь у державному перевороті. Він був зобов’язаний попередити і застерегти керівників римо- і греко-католицької Церкви в Україні, щоб не проводили антиурядовий путч, метою якого є введення гомодиктатури і автогеноциду в Україні.

Апостольська Нунціатура в Україні приносить шкоду правовірній християнській вірі і народу, просовує єресі, синкретизм і гомосексуалізм з педофілією. Тому вона повинна бути скасована. Рекомендуємо Держсекретаріату Ватикану не чекати, поки українська влада справедливо видворить нунція з нунціатурою і викриє злочини, які були тут скоєні. Самі відкличте нунція і скасуйте нунціатуру!

Ватикан став проклятим Вавилоном і блудницею антихриста, який приносить прокляття для всіх народів. Відповідно до доктринальної булли Павла IV, кожен прелат, який впав у єресь, є виключений з Містичного Тіла Церкви, і все, що він робить, є недійсним. Нехай цього року, принаймні деякі чиновники Ватикану покаються, і найкраще, хай відійдуть зі своїх посад, щоб спасти  принаймні свою душу.

 

+ Маркіян, ЧСВВр

Глава УП ГКЦ

 

+ Дмитро, ЧСВВр

Єпископ-секретар

 

Копії:

– Президенту і Уряду України

– Уряду Ізраїлю

– ЗМІ

 

Завантажити: Відкликання монс. Франко з уряду (1.1.2014)

 

 

 

 

Оберіть мову

Пошук

Gallery

ua-i-love-you-jesus ua-tym-jaki-jogo-pryjnjaly ua-dear-child-jesus-i-am-your-little-sheep ua-call-come-little-jesus ua-the-world-needs-jesus ua-every-day-we-have-a-chance-to-do-something-for-jesus

Календар

Березень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лют    
  1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Слово життя

«Тому й Писання, бачивши наперед, що Бог оправдає поган вірою, дало Авраамові цю добру звістку: „У тобі будуть благословенні всі народи”»

Гал. 3,8 (від 11.03 до 25.03.2018)