Відкликання монс. Франко з уряду

Львів, Україна, 1.01. 2014р.

Державний Секретаріат Ватикану

Педофільний прелат Антоніо Франко, який скоїв конкретні злочини проти неповнолітніх, уникнув справедливого покарання і лише як нунцій був переведений з України до Єрусалиму, де до сьогодні перебуває як нунцій. Якщо Ватикан не карає прелатів-педофілів, вимагаємо, щоб хоча б Держсекретаріат Ватикану відкликав дотичного з уряду, на тій підставі, що йому вже виповнилося понад 75 років. В Америці ці скандали коштували Церкві 2 мільярди доларів і втрату морального авторитету. Скандали пройшли через Ірландію аж до Австралії. На жаль, Ватикан  не здійснює жодних запобіжних заходів.

Колишній нунцій в Україні Франко скоїв не тільки моральні злочини, а й злочини проти Церкви і народу. Він насильно узурпував церковну владу всупереч протесту трьох митрополитів, просунувши на Главу Церкви 17 років екскомунікованого Любомира Гузара. Гузар проповідує єресі, просовує гомосексуалізм, є засновником масонської групи «Першого грудня», яка організовує народний путч проти існуючої влади. Церковна структура, побудована Гузаром, є апостатичною. Тримає простих віруючих в темряві та єресях і веде їх до самознищення дочасного і вічного.

Загальновідомо, що над цілим Ватиканом також тяжить Боже прокляття через єресі, які заперечують Христове Божество, через згубний синкретизм, проти якого боролися і вмирали сотні тисяч мучеників. На Ватикан також падає прокляття за схвалювання гидоти гомосексуалізму та педофілії.

Пропонуємо українській владі, щоб теперішній нунцій був видворений за участь у державному перевороті. Він був зобов’язаний попередити і застерегти керівників римо- і греко-католицької Церкви в Україні, щоб не проводили антиурядовий путч, метою якого є введення гомодиктатури і автогеноциду в Україні.

Апостольська Нунціатура в Україні приносить шкоду правовірній християнській вірі і народу, просовує єресі, синкретизм і гомосексуалізм з педофілією. Тому вона повинна бути скасована. Рекомендуємо Держсекретаріату Ватикану не чекати, поки українська влада справедливо видворить нунція з нунціатурою і викриє злочини, які були тут скоєні. Самі відкличте нунція і скасуйте нунціатуру!

Ватикан став проклятим Вавилоном і блудницею антихриста, який приносить прокляття для всіх народів. Відповідно до доктринальної булли Павла IV, кожен прелат, який впав у єресь, є виключений з Містичного Тіла Церкви, і все, що він робить, є недійсним. Нехай цього року, принаймні деякі чиновники Ватикану покаються, і найкраще, хай відійдуть зі своїх посад, щоб спасти  принаймні свою душу.

 

+ Маркіян, ЧСВВр

Глава УП ГКЦ

 

+ Дмитро, ЧСВВр

Єпископ-секретар

 

Копії:

– Президенту і Уряду України

– Уряду Ізраїлю

– ЗМІ

 

Завантажити: Відкликання монс. Франко з уряду (1.1.2014)

 

 

 

 

Оберіть мову

Пошук

Gallery

KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA for-you-jesus-ua voskreslyj-isus-vhodyt-cherez-osobystu-molytvu ua-voskreslyj-isuse ua-isus-chrystos-pomer-i-voskres ua-jesus-the-lamb-of-god

Календар

Листопад 2017
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Жов    
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30  

Слово життя

«Якого видав Бог як жертву примирення, в Його крові, через віру, щоби виявити свою справедливість відпущенням гріхів колишніх»

Рим. 3,25 (від 19.11 до 03.12.2017)