Відповідь на публічне очорнювання

Львів, 30 жовтня 2013р.

Начальнику СБУ у Львівській області

Федірко Володимиру Миколайовичу

 

Шановний пане Начальнику!

ЗIK опублікував публічне очорнення з боку Голови ЛОДА В. Шемчука.

Цитата Голови ЛОДА з ІА ЗІК: «Станом на сьогодні особисто в мене є претензії до СБУ, – зазначив Віктор Шемчук. – Нещодавно пан Догнал заявив, що просить ввести в Україну війська Російської Федерації і Білорусі й навести тут конституційний лад».

Відповідь: Це є маніпуляція В. Шемчука. Про збереження незалежності України попросив я, Глава і Архиєпископ УП ГКЦ. Але тут не йдеться про анексію до Росії! Сьогодні незалежність України є під реальною загрозою. Втрату незалежності намагаються реалізувати через Угоду про Асоціацію з ЄС, через кредитну угоду з ЄС, або через угоду про сланцевий газ. Що стосується кредиту 610 млн. євро від ЄС, передумовою укладення кредиту є відмова від імунітету та суверенітету української держави. При таких кричущих фактах обов’язком Голови ЛОДА, пана Шемчука, а по суті і кожного українського патріота, є просити допомоги в захисті української незалежності. І навпаки, не просити про це є зрадою. Отож смішно говорити тут про порушення кримінальної справи проти невинного Патріарха. Кримінальна справа мала б бути відкрита на прихованих і явних зрадників України, а не на тих, які захищають суверенітет України.

Шемчук повинен був категорично виступити проти 66 депутатів Львівської обласної ради, які схвалили видобуток сланцевого газу. Наші вірні, разом з іншими громадянами, радикально проти цього виступили. Видобуток є злочином проти мешканців Львівщини. Львівщині загрожує другий Чорнобиль, отруєння питної води і води, яка використовується у побуті, ґрунту і повітря, та загрожують інші катастрофічні наслідки. Договір передбачає розграбування корисних копалин на глибині до 10км. Це реальні факти. Крім того, підписання угоди вимагає відмови від імунітету Української держави на даній території, що означає повну втрату українського суверенітету! Це антиконституційно! Смішною є поведінка Шемчука – три тижні сидіти в СБУ і відволікати увагу штучною проблемою, а водночас співпрацювати з американською фірмою над знищенням навколишнього середовища Львівщини та національного суверенітету. Отож, суверенітету та незалежності України загрожує не патріарх Ілля, а Голова ЛОДА В.Шемчук.

Нагадую, що Агенція ЄС/ПРООН отримала безкоштовний офіс безпосередньо у Львівській обласній раді. Для чого? Щоб впливати і лобіювати депутатів ЛОР і чиновників ЛОДА проти інтересів українського народу та для просування тіньової влади з західних штаб-квартир. Якщо б якась російська організація вимагала безкоштовного офісу в ЛОР з подібним наміром, то це класифікувалося б як джерело шпіонажу і диверсійної діяльності, що загрожує суверенітету Української держави. Без сумніву, Голова Обласної ради і Голова ЛОДА був би за це звільнений з посади.

Асоціація України з ЄС містить явно антиконституційні умови, як наприклад прийняття гомосексуальних законів і міжнародне усиновлення дітей гомосексуалістами і педофілами.

Було повідомлено, що пан Шемчук подав законопроект про легалізацію злочинної й аморальної педофілії шляхом скасування кримінальної відповідальності за статеві відносини з неповнолітніми. Пропонував знизити границю віку неповнолітніх, з якими можна безкарно вступати в статеві зносини. Це протирічить Конституції, а також і всім моральним і християнським принципам.

Пропоную, щоб СБУ перевірила всі проекти ЛОДА з західними організаціями та різними західними спонсорами. Чи їх діяльність є у відповідності з Конституцією України? (У 2012 році Президент видав указ про перевірку всіх дотацій, чи вони не суперечать інтересам України.)

Цитата: „це необхідно кваліфікувати не інакше, як заклик до повалення конституційного ладу в Україні.

Відповідь: Тут йдеться про явну маніпуляцію і навмисну підміну понять. Те, що є в інтересах Конституції, те Шемчук називає поваленням конституційного ладу. А те, що є чітко проти Конституції, те усіма силами проштовхує в рамках т.зв. євроінтеграції.

Цитата Шемука: „…служба міграції працює неналежним чином“.

Відповідь: Навпаки, це Шемчук працює неналежним чином, коли вимагає в міграційної служби, щоб діяла проти законів і без будь-яких документів вигадувала провини та дискримінувала громадян Європейського Союзу, особливо Патріарха Іллю. Шемчук створює тиск на міграційну службу, щоб та здійснювала злочинну ксенофобію, яка відповідно до міжнародних хартій є кримінальним злочином.

Цитата ЗІК: „Нагадаємо, керівника згромадження догналітів було визнано персоною нон-ґрата в Україні, але він і досі перебуває на території держави.

Відповідь: Тут знову йдеться про маніпуляційну брехню, карне розпалювання релігійної ненависті, дискримінацію релігійних меншин і брутальну ксенофобію. Патріарх Ілля ніколи не був визнаний персоною нон-грата. Це є лише мрією керівництва УГКЦ, Гузарової групи «Першого грудня» і представника масонської ложі академіка Павлюка та ними підкуплених мас-медіа.

Кампанія Голови ЛОДА, пана Шемчука, є такою ж, як і кампанія «Експресу». Вона призвела до смерті Глави УП ГКЦ Архиєпископа Михайла Осідача. На телеканалах 1+1, 12-ЛТБ, ICTV … вже два роки виступає «академік» Павлюк, який явно бреше і безглуздо нас очорнює в використанні психотропних речовин та в ритуальних вбивствах. Це питання грубого наклепу, який є кримінальним злочином, пан Шемчук мав підняти під час своїх візитів в СБУ, а також в програмі «Люстрація».

Хто чинить цей тиск? Це, знову ж таки, керівництво УГКЦ, яке в нашій Церкві бачить небажану конкуренцію і вже 4 роки клопочеться, щоб наша Церква не була офіційно зареєстрована і зазнавала публічної розправи. Не є секретом, що екс-кардинал Гузар, як лідер політичної групи «Першого грудня», впливає зі своєю групою на керівництво ЛОДА. Тут йдеться про релігійну дискримінацію нашої релігійної меншини. Це суперечить міжнародним хартіям і законам. Основною програмою Гузарової групи є зміна правил гри в державі, тобто проведення контрреволюції. А це антиконституційно. У зв’язку з цією реальною небезпекою Віктор Шемчук з позиції свого уряду мав би вимагати відкриття  кримінальної справи  проти групи «Першого грудня».

 

+ Маркіян, ЧСВВр

Глава УП ГКЦ

 

Копії:

– Президенту України В.Ф. Януковичу

– Раді національної безпеки і оборони України

– Генеральній Прокуратурі України

– Начальнику ГУ МВСУ у Львівській області

– Начальнику ГУ ДМС у Львівській області

 

Завантажити: Відповідь на публічне очорнювання (30.10.2013)

Оберіть мову

Пошук

Gallery

ua-what-did-jesus-do-for-you isus-i-sjogodni-duchovno-prychodyt ua-chrystos-narodzujetsja ua-god-is-almighty ua-realize-in-prayer-jesus-is-here ua-the-life-of-a-christian-is-a-spiritual-battle

Календар

Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Січ    
  1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28  

Слово життя

«Хіба не знаєте, брати, що закон панує над людиною, поки вона живе? Отак і заміжня жінка, поки живе чоловік, зв’язана з ним законом; а коли помре чоловік, вона звільняється від закону чоловіка»

Рим. 7,1-2 (від 10.02 до 24.02.2019)