Заклик до покаяння релігійним лідерам

Львів, 9.10.2013р.

Шановні представники православних, католицьких та протестантських Церков!

Ваше звернення до громадян і ваш жест візиту до Брюсселю 30.09-2.10.2013р. були публічним жестом зради Христа, Церкви і українського народу! Ви в критичний момент зрадили. Замість того, щоб поставити застережливий знак перед прірвою гомосексуалізму, викрадання дітей та отруювання навколишнього середовища сланцевим газом, ви зробили протилежне. Де факто ви закликали  християн і громадян України до морального і фізичного самогубства. Це кричущий злочин! За це на вас лягла Божа анатема, прокляття, яке через вас сьогодні поширюється на всіх людей, які підпорядковуються вам. І не тільки на них, але й на всю Україну.

Юда зрадив Христа, і не каявся. Петро відрікся Христа, але покаявся.

В чому полягає ваше покаяння?

Тепер ви повинні чітко відкликати своє зрадницьке звернення. Так, як ви їздили до Брюсселю, тепер в якості покаяння поїдьте до Москви. Там закличте зрадницького Патріарха Кирила, щоб каявся разом з вами. Це буде гідний жест до ювілею Хрещення Київської Русі, який торкається не тільки України, але й Росії та Білорусі. Тому що ваш візит до Брюсселю не був релігійним, але фактично політичним жестом, тому зустріньтеся з політичними представниками і попросіть про підписання Митного Союзу.

У Брюсселі ви продали душі в рабство гомосексуалізму і відкрили двері сатанинській тиранії беззахисних дітей. Тим самим в ювілейний рік Хрещення Київської Русі ви винесли вирок смерті над християнством. У Москві, на противагу цьому, підтримкою економічної угоди, яка не вимагає зміни законів, ви підтримаєте український суверенітет. Так через правдиве покаяння ви створите умови до повернення  на шлях спільних християнських коренів. Закличте російську церковну ієрархію, щоб чинила покаяння за її зраду віри і зрадний синкретизм з поганством в Астані та в інших місцях.

Наступним кроком хай буде ваше письмове звернення до громадян України з категоричним НІ Євросоюзу. Ясно засудіть сатанинський гендер-гей і викрадання дітей та злочинні прийомні бізнес-сім’ї.

В даний час мова йде про збереження суверенітету України, моральних цінностей, християнства, і взагалі фізичного існування майбутніх поколінь. Це все Україна втрачає через євроінтеграцію. На противагу цьому Росія не вимагає, щоб умовою виконання торгівельних угод було просовування збоченого гомосексуалізму та сатанинського нищення дітей, і не готує хімічне отруєння українського населення через т.зв. сланцевий газ.

Будьте відважні! Нехай ваше покаяння буде прикладом не тільки для віруючих, але й для політиків і всього народу. В протилежному випадку, на вас залишається прокляття і кожен віруючий повинен відділитися від вас, як від Юд, які ведуть його до дочасної та вічної погибелі. Бог ще дає вам цей шанс.

 

+ Ілля

Патріарх Візантійського Вселенського Патріархату

 

+ Маркіян, ЧСВВр

Глава УП ГКЦ

 

 

Копії:

Президенту України В.Ф. Януковичу

Народним Депутатам України

Президенту РФ В.В. Путіну

Депутатам Державної Думи РФ

ЗМІ

 

Завантажити: Заклик релігійним лідерам до покаяння (9.10.2013)

Оберіть мову

Пошук

Gallery

ua-god-is-seeking-the-souls ua-salvation-is-in-christ-alone ua-the-moment-of-resurrection-confirmed ua-live-in-intimate-communion-with-jesus ua-the-blood-of-jesus-cleanses-us-from-every-sin SONY DSC

Календар

Червень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Тра    
  1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Слово життя

«Ви бо, брати, покликані до свободи; аби тільки свобода ваша не стала приводом до тілесності; але любов’ю служіть один одному. Увесь бо Закон міститься у цій одній заповіді: Люби ближнього твого, як себе самого»

Гал. 5,13-14 (від 16.06 до 30.06.2019)