Заклик українському народу до покаяння /9.10.2013/ (+ відео)

Львів, 9.10.2013

Шановні громадяни України!

Кілька днів тому до вас звернулися лідери православних, католицьких та протестантських Церков, щоб ви  підтримували т.зв. євроінтеграцію і зробили т.зв. свобідний вибір. Від вас лицемірно приховали, що частиною євроінтеграції є прийняття аморального гомосексуалізму, злочинного викрадання дітей та отруєння території видобуванням сланцевого газу. На противагу цьому ми звертаємо вашу увагу, що вступ до ЄС є моральним, духовним та фізичним автогеноцидом України.

Ці церковні лідери протягом 30.09.-2.10.2013р. відвідали Брюссель і вчинили жест зради Христа, Церкви і народу. За ці злочини відповідно Гал. 1,8-9 на них впало Боже прокляття – анатема. Візантійський Патріархат закликав їх чинити покаяння. Якщо не будуть каятися, то ви, віруючі (православні, католики чи протестанти), їх, як Юд, не смієте слухати. Якщо їх слухаєте, то на вас також лягає Боже прокляття. Якщо вони будуть чинити правдиве покаяння, то ви можете їх знову прийняти як заблудлих пастирів.

Спонукати народ до прийняття самогубної асоціації може тільки людина, яка втратила свідомість і розум. ЗМІ маніпулюють  громадськістю України вже декілька років. Вони знаходяться в руках іноземних глобалістів. Не прагнуть морального, духовного та економічного розвитку України, але роблять якраз протилежне.

Самі, як християни, подумайте: Скільки часу за тиждень ви присвячуєте телебаченню, інтернету, радіо, світським газетам? Скільки часу, на противагу цьому, ви присвячуєте молитві, читанню Життя Святих, Святого Письма і духовній підтримці один одного?

Ми відзначаємо ювілей тисячоліття Хрещення Київської Русі. У той час разом з Хрещенням ми прийняли християнські закони, на яких була побудована культурна Європа. Цих законів дотримувалися наші діди і прадіди. Європейський союз – це не Європа, а навпаки – це гріб християнської Європи, бо скасовує Десять Божих Заповідей, всі християнські та моральні цінності і вводить злочинні анти-закони. Вони на першому місці просовують гомосексуалізм і викрадання дітей у люблячих батьків. Дітей віддають для т.зв. усиновлення гомосексуалістам і педофілам, а деяких навіть і на органи.  Шановні громадяни України, ви хочете цього ?

Якщо ви за ЄС, то ви це схвалюєте. Вже сьогодні зрадницька влада і депутати прийняли багато автогеноцидних законів. Вони піддалися психологічному корупційному тиску євро-масонів і американських банкірів.

28.11. 2013р. Україна фактично має стати колонією ЄС, а в ці дні має підписати ще останні автогеноцидні закони. Йдеться про аморальний гомосексуалізм, поєднаний з викраданням дітей і цілковите отруєння навколишнього середовища, подібно до Чорнобиля, через видобування сланцевого газу.

З чого народ повинен каятися?

1) Кожен українець нехай дасть Богові обіцянку, що буде до кінця цього ювілейного року одну годину щодня присвячувати молитві.

2) Не вірте мас-медіям, вони замовчують і перекручують правду про сланцевий газ, про гендер-шизофренію, про викрадання дітей, і публічно схвалюють злочинні закони.

3) Сьогодні ви повинні вийти з пасивності та байдужості, інакше невдовзі у вас викрадатимуть ваших дітей і онуків. Вас будуть садити в тюрму як гомофобів. Ви будете під тотальним контролем через єдиний реєстр. У вас викрадатимуть ваше майно без вашого відома. Запровадять евтаназію і для дітей та людей,  які мають напр. лише тимчасову душевну кризу (наприклад, Голландія, мобільні команди).

4) Вийдіть цими днями на вулиці і підтримайте депутатів, які є за Митний Союз з Росією і тому є радикально проти вступу до євро-аду. З іншого боку, вимагайте, щоб пішли  у відставку ті депутати районних і обласних рад,  які просувають самогубну євро-інтеграцію. Почніть недільні маніфестації від неділі 13 жовтня до 24 листопада 2013 року в своєму районному місті, найкраще між 12-13:00. Хай це буде українська ініціатива проти вступу в ЄС і за Митний союз,  який забезпечить свободу, християнські закони і економічний розвиток.

Тепер є ювілейний рік хрещення Київської Русі. Відновіть свою віру і християнські корені через вищеподані кроки.

Авторами цього заклику є:

 

+ Ілля

Патріарх Візантійського Вселенського Патріархату

+ Маркіян, ЧСВВр

Глава УП ГКЦ

 

Завантажити: Заклик українському народу до покаяння (9.10.2013)

Дивись відео: http://bcp-video.org/?p=2831

 

Оберіть мову

Пошук

Gallery

ua-god-is-seeking-the-souls ua-salvation-is-in-christ-alone ua-the-moment-of-resurrection-confirmed ua-live-in-intimate-communion-with-jesus ua-the-blood-of-jesus-cleanses-us-from-every-sin SONY DSC

Календар

Червень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Тра    
  1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Слово життя

«Ви бо, брати, покликані до свободи; аби тільки свобода ваша не стала приводом до тілесності; але любов’ю служіть один одному. Увесь бо Закон міститься у цій одній заповіді: Люби ближнього твого, як себе самого»

Гал. 5,13-14 (від 16.06 до 30.06.2019)