Безкровна революція /маніфест російському народу/ частина 2: Реформа Церкви (+ відео)

Львів, 21.09.2013р.


Щоб настало воскресіння народу і обнова сім’ї, повинно в повноті проповідуватись Боже слово. А щоб воно могло проповідуватися ще й в силі і могутності й могло стати закваскою для народу, тут повинні бути особистості, які цим Божим словом живуть, тобто реалізують його. Тому кожен християнин повинен каятися за себе і за гріхи своїх батьків і прабатьків. Тоді Дух Божий дасть силу для порятунку російського народу.

Хто мусить покаятися в першу чергу?

По-перше, повинен покаятися екс-патріарх Кирило, так, що за свою зраду відійде з уряду.

Також повинні покаятися єпископи, закликавши Кирила піти з уряду. Якщо він не піде, вони мусять від нього відділитися і вибрати такого кандидата на Патріарха, який має Духа Божого і поведе Церкву до внутрішньої обнови. Від єпископа, який залишиться в єдності з Кирилом, священики, монахи і віруючі повинні відділитися.

Монахи повинні підтримати єпископів у позбавленні Кирила уряду. Монахи через покаяння повинні обновити своє молитовне життя і стати духовним потенціалом обнови для російського народу.

Священики повинні на перше місце поставити спасіння своєї душі і спасіння довірених їм душ, а лише на друге місце – матеріальні турботи. Тому вони повинні мати умови для духовного життя і внутрішньої обнови. З власного досвіду зродилася така модель: 4-7 священиків хай зберуться в неділю ввечері в одному місці, і нехай аж до вівторка до обіду залишаються тут на спільних молитвах, у Божому слові і братській спільноті. Це модель і перших християн (див. Ді. 2,42). (Пропонуємо таку програму для спільних зустрічей http://vkpatriarhat.org/?p=13758 «Пастирське послання до священнослужителів») Цей духовний фундамент повинен дати їм силу, щоб оновити святкування сьомого дня разом з віруючими. Гасло: Через святкування дня воскресіння настане воскресіння сім’ї і народу.

Модель святкування дня воскресіння http://vkpatriarhat.org/?category_name=svjatkyvannja-nedili.

Якщо священики будуть зустрічатися і молитися, то через деякий час вони можуть організувати чоловіків. А ті у свою чергу можуть потім також поетапно переживати день Воскресіння і день зіслання Святого Духа. На першому етапі необхідно, щоб вони пережили внутрішнє навернення через духовну обнову (див. http://bcp-video.org/?cat=36). Тоді нехай священики і віруючі почнуть святкувати день воскресіння вже в суботу ввечері після 21:00. У монастирях моляться з Часослова, а в сім’ях можуть розважати про таїнство Христового воскресіння в молитвах і співі. Воскресіння відбулося саме вночі з суботи на неділю. (див. http://vkpatriarhat.org/?p=7235) Вся ця ніч є свята.

У неділю вранці, найкраще самі – чоловік з дружиною і дітьми – вдома з 5:00 до 7:00 нехай переживуть молитовну модель недільного ранку, яка поєднана з правдами Христового воскресіння. (див. http://vkpatriarhat.org/?p=7247, http://vkpatriarhat.org/?p=7250) Після молитви можуть зробити годинну або півгодинну перерву, і поділитися духовним досвідом. Найкраще з 8:00 до 9:00 ранку нехай переживуть правди, що стосуються прийняття Святого Духа. (див. http://vkpatriarhat.org/?p=7254) Щодо Святої Літургії, то вона стосується вже навернених християн, які вкорінені у святості. Кожен після свого навернення спочатку повинен 6 років провести в покаянні. У цей період він повинен присвячувати час читанню Св. Письма, Життя Святих і зміцнювати свою віру і любов до Христа Спасителя через внутрішню молитву. Тоді на сьомий рік після свого навернення може приступати до Святих Таїн.

Раніше в Росії в кожній родині була ікона Пресвятої Богородиці з Христом Спасителем на руках. Увечері вся родина тут молилася. Необхідно, щоб навернений християнин дав Богу обіцянку на один рік, що буде щодня молитися одну годину. У молитві треба усвідомити, що Бог тебе бачить, а тоді потрібно віддати Богові свої конкретні гріхи, а потім свої конкретні проблеми.

У неділю після обіду нехай чоловіки в невеликих групах моляться ще одну годину. (див. http://vkpatriarhat.org/?p=7256) Потім нехай спільно говорять про особисті проблеми і діляться своїм досвідом. Так вони вчаться бути главою своєї сім’ї, захистом для дружини і прикладом для своїх дітей.

Необхідно, щоб і жінки могли в неділю зустрічатися у когось вдома, також молитися і вирішувати свої проблеми.

Також потрібно забезпечити програму і для дітей.

З яких гріхів треба каятися?

У першу чергу потрібно каятися з гріхів проти 1-ї Божої Заповіді. Йдеться в основному про фальшиву віру, різні забобони, контакти з ворожками та екстрасенсами або народними цілителями, про віру в гороскопи, різні практики, пов’язані з забобонами, магією і ворожінням. Крім того, сюди належить читання езотеричної літератури, різних фальшивих філософій і фальшивих містичних та єретичних книг, буддистської і індуїстської літератури, різних книжок від лжемесій. Необхідно відректися атеїзму, який до цих пір учням нав’язується при викладанні т.зв. дарвінізму.

Від усього цього необхідно відділитися, визнати, що це – гріх, а потім щодня деякий час в якості покаяння робити поклони (принаймні, 40 на день), повторюючи: «Господи, Ісусе Христе, Сину Божий, помилуй мене грішного».

2-га Божа Заповідь забороняє зловживати святе Ім’я Боже. Ми повинні за все Богові дякувати. Потрібно взивати Ім’я Ісус 7 разів на день в коротких зупинках (при вставанні, о 9:00, 12:00, 15:00, 18:00, 21:00 і перед сном див. http://vkpatriarhat.org/?p=12342). «Хто призове Ім’я Господнє, спасеться.» (Рим. 10,13)

3-тя Божа Заповідь нас спонукає до святкування дня Господнього. У неділю присвячуймо час молитві, Божому слову і духовним розмовам з віруючими. Потрібно начерпати силу для духовного бою на наступний тиждень.

4-та Божа Заповідь стосується пошани до батьків. Потрібно їх поважати і якщо вони помилялися, пробачити їм. На старість ми повинні опікуватися ними. Вершиною злочину є співпраця у вбивстві батьків за допомогою евтаназії, як ми це бачимо сьогодні на Заході.

5-та Божа Заповідь стосується і абортів, тому що це вбивство ненароджених дітей. Необхідно за цей гріх каятися. Також потрібно каятися і за алкоголізм та наркоманію. Найкраще дати Богові обіцянку повного утримання від алкоголю і наркотиків.

6-та і 9-та Божі Заповіді стосуються зберігання чистоти, починаючи вже з думок, уяв і почуттів. Необхідно знищити будь-яку порнографію і не допустити сексуального антивиховання в школах. Дотримання дошлюбної невинності одночасно є підготовкою до відповідального шлюбу і батьківства. Подруги зобов’язані зберігати обітницю вірності. Кожен християнин повинен категорично дистанціюватися від усіх збочень у сексуальній області, які сьогодні приходять з прогнилого і деградованого Заходу. Тільки морально чиста людина є духовно сильною.

7-ма і 10-та Божі Заповіді будують почуття справедливості. Потрібно берегти власність ближнього, не допускати шахрайства або крадіжки майна.

8-а Божа Заповідь сьогодні актуальна у всіх сферах. Навіть в юриспруденції через позитивні терміни використовується обман з метою руйнування правди і нанесення шкоди невинним людям. Християнин ні в якому разі не повинен брати участь у цих шахрайських системах, в яких через лжесвідчення морально і фізично ліквідують інших.

Справжній християнин повинен визнати свій гріх і прийняти Сина Божого, Ісуса Христа, як свого особистого Спасителя і Господа. Замість дарвінізму потрібно вказувати на вчення про розумний задум. Не якась сліпа еволюція, але Всевишній Премудрий Бог є Творцем Всесвіту. Система освіти повинна передавати інформацію про мудрі закономірності в галузі біології, зоології, антропології, астрономії, хімії, фізики. Наука повинна викликати велике захоплення мудрим і всемогутнім Богом, Який здійснив діло творіння.

Питання міжособистісних відносин, питання зла і брехні в світі і в людині, та боротьба з ними вимагає респекту моральних цінностей і Божого закону, а це – справжнє геройство. Найбільша заповідь – це любов до Бога і ближнього. Любов пов’язана з самопожертвою і одночасно базується на правді.

Обнова духовного життя в Росії сьогодні має бути пов’язана з маніфестаціями, тобто з боротьбою за порятунок дітей і народу.

Істинний християнин повинен бути учнем Христа. Про нього сказано: «Я розп’ятий з Христом, вже не я живу, а живе в мені Христос» (Гал. 2,20).

Нехай Христос через справедливі закони живе у всьому російському народі!

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

 

Від імені Візантійського Вселенського Патріархату

 

+ Ілля

Патріарх

 

+ Методій, ЧСВВр                      + Тимотей, ЧСВВр

єпископи-секретарі

 

Завантажити: Безкровна революція /маніфест російському народу/ частина 2: Реформа Церкви (21.9.2013)

Дивись відео: http://bcp-video.org/?p=2810

 

Оберіть мову

Пошук

Gallery

ua-god-is-seeking-the-souls ua-salvation-is-in-christ-alone ua-the-moment-of-resurrection-confirmed ua-live-in-intimate-communion-with-jesus ua-the-blood-of-jesus-cleanses-us-from-every-sin SONY DSC

Календар

Червень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Тра    
  1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Слово життя

«Ви бо, брати, покликані до свободи; аби тільки свобода ваша не стала приводом до тілесності; але любов’ю служіть один одному. Увесь бо Закон міститься у цій одній заповіді: Люби ближнього твого, як себе самого»

Гал. 5,13-14 (від 16.06 до 30.06.2019)