Безкровна революція /маніфест російському народу/ частина 1 (+ відео)

Львів, 21 вересня 2013р.

 

Росія ще має шанс врятувати себе від глобалізаційної системи автогеноциду.

Після перебудови Горбачова американці через створення мережі зрадників і хабарі намагалися опанувати не тільки російським народом, але і всіма країнами Східної Європи. Ці країни сьогодні вже перебувають у в’язниці ЄС. Пріоритетом там є ідеологія гомосексуалізму з метою руйнування сім’ї, моральних цінностей і християнства. Це найзлочинніша ідеологія, за якою стоять ілюмінати та світові банкіри, посвячені сатані. Їх щупальцями є американські світоуправителі і Брюссельські біо-медіа. Тут йдеться про злочини проти людства, гірші, ніж ті, які здійснювали німецькі фашисти під керівництвом свого канцлера. Омріяний Третій Рейх здійснився через анексію держав до ЄС. Канцлер Німеччини довершила нове антизаконодавство через антидекалог Лісабонської угоди. Вона просунула прихований неофашизм з гей-«надлюдиною» і «чистою расою» гендер-неутрума.

Прихований неофашизм проштовхується як в Україні, так і в Росії через тіньовий уряд і маніпуляцію позитивними термінами згідно гасла Гітлера „Drang nach Osten“.

Через фальшиве поняття демократії було створено простір для створення прихованих антинародних структур, які призводять до самознищення російського народу. Протестом проти цього явища є підписи двох мільйонів російських громадян. Вони вимагають усунення всіх запроданців західної глобалізації з  усіх міністерств і ключових місць в уряді. Це очищення призведе до збереження незалежності Росії від смертоносної глобалізації. Було подано вимогу про відкликання прем’єр-міністра Медведєва. Він ще раніше у Пекіні як єдиний президент у світі прийняв злочинний експеримент проти російських дітей під назвою «Дитинство 2030». Медведєв в 2009 році прийняв обряд втілення демона Білої Тари, який здійснив буддійський лама в Іволгінському дацані. Оцим він добровільно зрікся своїх християнських коренів. Медведєв і його однодумці в уряді повинні бути безумовно звільнені з посад. Вони виявилися зрадниками Батьківщини і агентами запланованого самогубства Росії.

Психологічна війна сьогодні використовує антизаконодавство з метою автогеноциду. Таким чином народ нищить себе сам. Впроваджується гендер-аморальність і викрадання дітей. Однак за ці злочини проти людства тепер вже не грозить жодний суд в Нюрнбергу.

Якщо не буде правдивого інформування в ЗМІ, то рятівників назвуть ворогами російського народу і прозахідна кліка їх усуне. Зрадники Батьківщини, які ведуть приховану громадянську війну в Росії, керовані американськими ілюмінатами і банкірами.

ЗМІ і громадські організації повинні мобілізувати народ, щоб він вийшов на вулиці. Він повинен виступити за  старання нинішнього президента про моральне та економічне відродження російського народу. У цей історичний час всі християни Росії повинні встати з пасивності і виступити за християнські і моральні цінності, в першу чергу за порятунок дітей. Ісус каже: «Ніхто більшої любові не має над ту, як хто свою душу поклав би за друзів своїх!» (Ів. 15,13). За порятунок своїх дітей і дітей народу справжній християнин мав би бути охочим пожертвувати навіть своїм життям. Тим більше він повинен  організовувати маніфестації та мітинги за захист дітей.

В Україні кард. Гузар проповідує єресі, синкретизм з поганством і просовує духа глобалізації з допомогою своєї ініціативної групи. Такого ж духа і таку ж мету має і зрадницький Московський Патріарх Кирило. Обоє за зраду Христа і Євангелії знаходяться під Божою анатемою – прокляттям згідно Гал. 1,8-9. Це прокляття переходить також і на народ. Від Кирила відступила Божа благодать! Патріарх-зрадник повинен бути усунений. Аналогічно мусить бути звільнений і зрадницький прем’єр!

У Росії ви вже маєте досвід з батьківським рухом і ви вибороли відхилення багатьох геноцидних законів. Уряд Росії, єдиний в Європі, видав заборону на пропаганду гомосексуалізму. Виступіть за президента і тих депутатів Думи, які є справжніми патріотами.

Законодавство повинне бути очищене від глобалізаційних антизаконів. Тих осіб, які їх проштовхували, потрібно відкликати з посад. Тоді настане відродження російського народу! Росія стане прикладом і альтернативою для інших народів.

У цьому році є ювілей Хрещення Київської Русі в Дніпрі святим Володимиром. Три народи: Росія, Білорусія і Україна в Дніпрі відновили своє Хрещення. Кожен християнин, якщо цього року ще не відновив своє Хрещення, нехай зробить це в найближчій ріці чи озері або хоча б символічним поливанням води. При цьому нехай збудить намір відновити Таїнство Хрещення. Він отримав Боже життя в Ім’я Найсвятішої Тройці. «Хто увірує й охриститься, буде спасений, а хто не ввірує засуджений буде.» (Мр. 16,16)

У цьому ювілейному році також у Києві, Росія разом з Україною і Білоруссю була посвячена Пресвятій Богородиці. Росії стосується Пророцтво Пресвятої Богородиці: «Якщо Росія навернеться, то світова катастрофа буде відкладена».

 

Від імені Візантійського Вселенського Патріархату

 

+ Ілля

Патріарх

 

+ Методій, ЧСВВр                       + Тимотей, ЧСВВр

Єпископи-секретарі

 

Завантажити: Безкровна революція /маніфест російському народу/ частина 1 (21.9.2013)

Дивись відео: http://bcp-video.org/?p=2800

 

Оберіть мову

Пошук

Gallery

ua-god-is-seeking-the-souls ua-salvation-is-in-christ-alone ua-the-moment-of-resurrection-confirmed ua-live-in-intimate-communion-with-jesus ua-the-blood-of-jesus-cleanses-us-from-every-sin SONY DSC

Календар

Червень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Тра    
  1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Слово життя

«Ви бо, брати, покликані до свободи; аби тільки свобода ваша не стала приводом до тілесності; але любов’ю служіть один одному. Увесь бо Закон міститься у цій одній заповіді: Люби ближнього твого, як себе самого»

Гал. 5,13-14 (від 16.06 до 30.06.2019)