В. Лутковська і персональні дані

Львів, 21.09.2013р.

Народним Депутатам України

Шановні Народні Депутати,

викликає занепокоєння постійне збільшення повноважень В. Лутковській. Посада Омбудсмена в Україні скоро стане вищою за Президента та народних депутатів.

Лутковська просуває гендерну політику та ювенальну юстицію, для чого навіть є створене спеціальне Управління Омбудсмена. Окрім того вона лобіює гомосексуальні закони, про що свідчить її нещодавня поїздка в Брюссель.

Однак найбільше занепокоєння викликає те, що з 1 січня 2014 року в розпорядження пані Лутковської переходять усі персональні дані українців. Йдеться про Закон України № 383-VII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення системи захисту персональних даних». Після внесених змін, нова редакція статті 23 Закону України «Про захист персональних даних» зазначає, що Уповноважений має доступ до будь-якої інформації (документів) володільців або розпорядників персональних даних.

Але чи зможе пересічна людина захистити себе від зловживання її даними? Ні! Адже Омбудсмен зможе без згоди людини змінити або видалити будь-яку інформацію, наприклад, про її майно чи немайнові права, сімейний стан, батьківство. Тобто Лутковська зможе безкарно здійснювати неправомірні і незаконні дії, а її за це ніхто не зможе притягнути до відповідальності.

В. Лутковська тепер концентруватиме у своїх руках повноваження законодавчої гілки влади (парламенту) та виконавчої гілки влади, – а це є явна узурпація влади і втрата державної стабільності.

 

Шановні Народні Депутати! Сьогодні здійснюється тотальний контроль та порушення права на приватність особистого життя кожного українця. Це безумовно заторкне і Вас та Ваших дітей. Крім цього розширення повноважень Омбудсмена та надання йому повного доступу до бази даних підриває національну безпеку країни і є першим кроком до втрати державного суверенітету. Це також є дискримінацією прав громадян, оскільки дає можливість змінювати, видаляти будь-які персональні дані громадян на підставі приписів омбудсмена.

Просимо Вас не допустити введення в дію Закону України № 383-VII та відхилити Закон України №2282 від 12.02.2013, які суперечать Конституції України.

 

+ Ілля

Патріарх Візантійського Вселенського Патріархату

 

+ Методій, ЧСВВр                + Тимотей, ЧСВВр

Єпископи-секретарі

 

 

Детальніший аналіз законопроектів: http://vkpatriarhat.org/?p=15847

БАЗОВИЙ МОНІТОРИНГ ЧИННОГО ЗАКОНОДАВСТВА ТА ЗАКОНОПРОЕКТІВ В УКРАЇНІ – Частина 1: Розширення повноважень омбудсмена – втручання в особисте і сімейне життя українця

 

Завантажити: В. Лутковська і персональні дані (21.9.2013)

 

Оберіть мову

Пошук

Gallery

xreshennja-na-pokajannja-pryjnjaly ua-whom-are-you-seeking ua-a-model-for-all-christians dlja-toho-shob-zhyty-novym-zhyttjam-z-isusom nove-zhyttja ua-voskreslyj-isuse_0

Календар

Червень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Тра    
  1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

Слово життя

«Всі ви сини Божі через віру в Христа Ісуса. Всі бо ви, що у Христа хрестилися, у Христа одягнулися»

Гал. 3,26-27 (від 17.06 до 01.07.2018)