Маніфестації 13-14 жовтня /Заклик підприємцям, батькам, християнам і патріотам/ (+ відео)

Львів, 21 вересня 2013р.

Кардинал Гузар і монсеньйор Шевчук пропагують вступ України в ЄС.

Що принесе Україні вступ в ЄС?

 

1) Самогубство економічне

Вступивши в Євросоюз (ЄС), Україна зобов’язується накласти заборону на продаж м’яса, яєць, сала, масла, молока, сиру, виготовлених в домашніх умовах. Таким чином мешканці сіл будуть позбавлені засобів існування. Ринок заповнять дорогі товари підприємців зі Заходу, повні хімії та ГМО. Всі українські підприємства поступово зліквідують.

Шановні підприємці і продавці продуктів домашнього виробництва, ви ще хочете вступити в ЄС?

 

2) Самогубство сім’ї – В країнах ЄС є узаконені одностатеві шлюби і усиновлення гомосексуалістами дітей в так звані прийомні сім’ї. Ваших дітей будуть в Вас, люблячих батьків, красти, і віддавати гомосексуалістам, в яких немає дітей. На першому етапі будуть створювати прийомні сім’ї з людей, яким потрібні гроші, тому що вони щомісяця будуть отримувати більшу зарплату, ніж люди на роботі. Тут не йдеться про усиновлення, але про бізнес з дітьми. Діти тут кочують, а потім їх продають на Захід, а деяких навіть і на органи.

Прийняття антизаконів на викрадання ваших дітей є умовою вступу в ЄС.

Шановні батьки, коли ви вже знаєте правду, чи все ще хочете вступити в ЄС?

 

3) Самогубство християнства – відбувається скасування Божих законів і узаконення гендер-сатанізації. В Німеччині коли народиться дитина, батьки вже не сміють сказати, що в них хлопчик або дівчинка, тому що це б вважалося проявом дискримінації. В Італії вже заборонено називати своїх батьків «мама» і «тато». Умовою вступу в ЄС є відректися Божих законів і прийняти сатанинські гендер-закони.

Шановні християни, все ще хочете вступити в ЄС?

 

4) Самогубство національне – Україна втратить свою незалежність, свої культурні цінності, і духовні традиції та національну ідентичність.

 

Підсумок:

Шановні підприємці, батьки, християни і патріоти,

в цей історичний час ви вирішуєте про своє майбутнє і про майбутнє своїх дітей. Якщо ви не хочете вступати в ЄС, то в неділю 13 жовтня проведіть маніфестацію з транспарантами в своєму селі чи місті. В той самий день організуйте також маніфестації в післяобідній час в своєму районному місті. На другий день на свято Покрови Пресвятої Богородиці, 14 жовтня, нехай маніфестації проти анексії України в ЄС відбудуться в Києві!

 

Від імені Візантійського Вселенського Патріархату:

 

+ Тимотей, ЧСВВр                 + Методій, ЧСВВр

єпископи-секретарі

 

Завантажити:  Маніфестації 13-14 жовтня /Заклик підприємцям, батькам, християнам і патріотам/ (21.9.2013)

Дивись відео: http://bcp-video.org/?p=2775

Оберіть мову

Пошук

Gallery

ua-god-is-seeking-the-souls ua-salvation-is-in-christ-alone ua-the-moment-of-resurrection-confirmed ua-live-in-intimate-communion-with-jesus ua-the-blood-of-jesus-cleanses-us-from-every-sin SONY DSC

Календар

Червень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Тра    
  1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Слово життя

«Ви бо, брати, покликані до свободи; аби тільки свобода ваша не стала приводом до тілесності; але любов’ю служіть один одному. Увесь бо Закон міститься у цій одній заповіді: Люби ближнього твого, як себе самого»

Гал. 5,13-14 (від 16.06 до 30.06.2019)