Звернення Візантійського Патріархату до Міністра доходів і зборів України

Львів, 13.08.2013р.
Міністерство доходів і зборів України
Міністру Клименку Олександру Вікторовичу

 

Шановний Олександре Вікторовичу!

Звертається до Вас Візантійський Вселенський Патріархат у справі газети «Експрес». Ця газета допустилася багаторазового вульгарного очорнення нашого Патріархату. Патріарха Іллю і нас, членів Патріархату, називає сектою, що є протизаконним очорненням. Крім того, наш Візантійський Патріархат, який бореться за збереження християнських і моральних цінностей українського народу, називає у своїх публікаціях «чорним братством» і абсурдно його прирівнює до злочинного «Білого братства». Газета брехливо очорнила Патріарха, називаючи його співпрацівником КДБ, і свої очорнення повторно публікувала, так що Патріарх був змушений подати запит до Міністерства внутрішній справ Чехії, яке надіслало офіційне підтвердження про його абсолютну невинність. Однак «Експрес» це нахабно ігнорував, і навіть з ненавистю вимагав його депортації з України в Чехію.

Нагадуємо, що ця газета має на сумлінні смерть владики Михайла Осідача. Головний редактор І.Починок разом з журналісткою С. Мартинець приїхали аж у Жовкву Львівської області – місце проживання владики. Вони зайшли на приватну територію і по суті напали на старенького владику, який сидів на лавці. Перед тим владика переніс три інфаркти і його життя через пережитий великий стрес опинилося під загрозою. Знову слідувала очорнююча кампанія. Сестер, які піклувалися про старенького владику, вигнали, а владика був повністю ізольований і внаслідок того за короткий час помер. Йшлося про брутальний злочин, який має на сумлінні «Експрес».

Ця газета регулярно висміює головних представників влади, президента Януковича, прем’єр-міністра Азарова та інших політичних лідерів. Є парадоксом, що тепер ця антиукраїнська газета вимагає захисту у президента, якого найбільше ображала, щоб потім могти довершити його моральну ліквідацію. «Експрес» маніпулює мисленням українського народу для його моральної, духовної і національної шкоди.

Дякуємо, що Ви заблокували діяльність «Експресу», але категорично вимагаємо і його повної ліквідації.

 

+ Методій, ЧСВВр                           + Тимотей, ЧСВВр

Єпископи-секретарі Візантійського Вселенського Патріархату

 

Копії:
Президенту України В.Ф. Януковичу
Прем’єр-міністру України М.Я. Азарову
Раді національної безпеки і оборони України
Генеральній Прокуратурі України
Службі Безпеки України
Народним Депутатам України
Державній податковій службі України
Голові ЛОДА В.Шемчуку
ГУ УМВС у Львівській області
ЗМІ

Оберіть мову

Пошук

Gallery

ua-pure-love-of-god ua-our-mission-on-earth-is-to-serve ua-remain-faithful-to-jesus-and-his-word ua-do-you-have-problems-go-to-jesus xreshennja-na-pokajannja-pryjnjaly ua-whom-are-you-seeking

Календар

Листопад 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Жов    
  1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30  

Слово життя

«Так само й ви вважайте себе за мертвих для гріха, а за живих для Бога, в Христі Ісусі»

Рим. 6,11 (від 04.11 до 18.11.2018)