Заклик кардиналів до покаяння /відкритий лист/

Львів, Україна, 13.03.2013

 

Шановні кардинали!

Ми живемо в одній з найважчих епох в історії Церкви і людства. Від вас, найближчих співробітників пап, християни і невіруючі люди очікують слово правди, яке могло б привести народи до Христа. Однак, цього слова ніхто не дочекався.

Ви багато разів убивали Христа і зневажали Його святе Ім’я! Ви багатократні убивці правди і Євангелія! Ви згрішили проти Святого Духа!

В останні роки ми зверталися до вас зі закликом до покаяння за злочини всередині Церкви. Але ви не хотіли чути цей голос. Своїм лицемірним мовчанням ви в Церкві засудили Божого Сина Ісуса Христа на кару смерті, подібно як колись первосвященики, фарисеї та садукеї. Ви стали привілейованою кастою, яка дає людям фальшиве євангеліє і прикривається Божим авторитетом для реалізації своїх цілей.

Перед усіма християнами і усім світом свідчимо, що ви несете повну відповідальність за наступні злочини:

1. Ви не проповідували Слово Боже в силі Святого Духа. Ісуса Христа ви не визнавали як єдиного Спасителя і єдину Дорогу до спасіння.

2. В Асижі 1986 року Іван Павло II поставив  християнство на той же рівень, що і поганські жертви демонам. Ви до сьогодні на це мовчите і пропагуєте фальшиву пошану до інших релігій.

3. Десятиліттями в Церкві поширюються єресі, ставиться під сумнів Боже Слово через історично-критичний метод. Замість єретиків екскомуніковують правовірних, а ви це схвалюєте.

4. Іван Павло II скасував екскомуніку на масонів і тому Церква поповнилась їхніми членами. Деякі з вас є членами масонських лож, а інші діють у згоді з їх намірами. Ви  зрадили Христа, як Юда.

5. Іван Павло II, Бенедикт XVI і деякі з вас свідомо десятиліттями прикривали найважчі педофільні злочини, а ви бездіяльно на це дивитеся.

6. Ви відреклися переслідуваних християн, залишивши їх на поталу їхніх убивць. Через фальшиву пошану до мусульман та індуїстів ви мовчали на масакри християн. З убивцями правовірних християн ви творите єдність  в т.зв. міжрелігійному діалозі, а тим самим берете участь в їх  провині. Ви є братовбивці.

7.  Беатифікацією Івана Павла II ви довершили відступництво від Христової віри і Церкви. Ви канонізували синкретизм, єресі та педофілію.

8. В останні десятиліття ООН, ЄС та Рада Європи конвенціями, резолюціями і міжнародними договорами впроваджує деморалізацію, дехристиянізацію та автогеноцид народів. Ви мовчите!

9. ООН, ЄС та Рада Європи втілюють гомосексуальну диктатуру, усиновлення дітей гомосексуалістами і тим самим педофілію,  збочені форми статевого виховання в християнських країнах, а ви це толеруєте або просовуєте.

10. Мільйони дітей були насильно відібрані від люблячих батьків через механізми ювенальної юстиції. Багато з них стали жертвами міжнародної торгівлі органами і ви досі не втрутилися.

11. У християнських країнах з абортів, евтаназії та небезпечної вакцинації дітей зробили т.зв. «право», а ви спромоглися тільки на алібістичну заяву.

12. Через Лісабонську угоду обманом було поневолено 27 незалежних держав. ЄС твердо впроваджує антихристиянську гомосексуальну політику, погрожує країнам, які з цим не згідні, а ви в християнських державах підтримали її прийняття.

13. Ви просовуєте єдину світову валюту і єдиний світовий порядок,  який, очевидно, має духа антихриста. Ви обманені та інших ведете до погибелі. Ви готуєте дорогу антихристу, який отримає владу над народами на три з половиною роки. Ваша доля − в огненному озері.

Бог перестерігав вас останніми роками, але ви не прийняли Його пересторогу. В 2011 році була міжрелігійна зустріч в Асижі і в той же час почалися сильні повені в Італії, які призвели навіть до людських жертв. В 2012р. в Італії був землетрус, багато храмів були пошкоджені або зруйновані. В 2013 році, коли відійшов з посади Бенедикт XVI, в купол св. Петра вдарила блискавка. Однак Ви твердошиї, черстві серцем. Якщо б ви сьогодні померли, то де б закінчили? Якщо не навернетесь, чекає вас  пекло.

Ви стали ворогами Христа, фальшивими апостолами, зборищем сатани (Од.2). Відійдіть з посади.

 

+ Маркіян, ЧСВВр

Глава УП ГКЦ

 

Копії: Президентам ЄС; Засобам масової інформації

 

Завантажити: Заклик кардиналів до покаяння /відкритий лист/ (13.3.2013)

 

Оберіть мову

Пошук

Gallery

ua-i-love-you-jesus ua-tym-jaki-jogo-pryjnjaly ua-dear-child-jesus-i-am-your-little-sheep ua-call-come-little-jesus ua-the-world-needs-jesus ua-every-day-we-have-a-chance-to-do-something-for-jesus

Календар

Березень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лют    
  1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Слово життя

«Тому й Писання, бачивши наперед, що Бог оправдає поган вірою, дало Авраамові цю добру звістку: „У тобі будуть благословенні всі народи”»

Гал. 3,8 (від 11.03 до 25.03.2018)