Священики УГКЦ Золочева підтримують злочинну ювенальну юстицію та збочену гендер-гей ідеологію /Відповідь на статтю/

 

На сайті Церкви УГКЦ Блаженного Миколая Чернецького в м. Золочеві появилася стаття безіменного «Католицького оглядача (КО)», повна неправдивих інформацій, перекручень та очорнень відносно подій 01.03.2013р. в м. Золочеві.

Нагадуємо, що цього дня в місті відбулася мирна санкціонована маніфестація свідомих батьків на захист українських дітей від ювенальної юстиції та від збоченого гендер-гей виховання в школах. Маніфестацію організувала ГО «Союз християнських матерів». Натомість КО порушуючи Закон України, етики і моралі образливо називає християнських батьків – сектантами та неправдиво подає, що нібито їхні заходи були «неподобством» та протиправні. КО обманює, нібито маніфестуючі зірвали загальні збори в ЗОШ №2 м. Золочева.

Маніфестація заплановано розпочалася біля ЗОШ №2 так, як в цій школі з особливим тиском впроваджуються механізми ювенальної юстиції та гендер-гей збочення через особу завуча О. Патрик, яку діти школи гумористично називають «гендер-завуч». Це вона організувала збори в школі для того, щоб «промивати» мозки батькам, кажучи, що нібито ювенальної юстиції чи гендеру в Україні та в їх школі немає, але вони є великим «благом» для наших сімей. Вся заворуха полягала в тому, що до залу зборів увійшли два незалежні журналісти з Інтернет-телебачення на запрошення деяких батьків школи. Тоді дійсно п. Патрик поводилася як ошпарена, підняла істерику, що її гіпнотизують, але стверджувала:

«мене не загіпнотизуєте, бо я є вся одягнена в червоний одяг» (а це забобон – гріх проти Першої Заповіді Божої), і викликала міліцію. Після цього кореспонденти вийшли, так і не отримавши від неї відповіді, чому не хоче відкрито та демократично проводити збори. Вкінці вона сама зірвала збори, коли деякі батьки школярів почали виступати і подавати аргументи, що ЗОШ №2 дійсно є  пропагатором ювенальної юстиції та гендер-гей антивиховання.

А все почалося з того, що свідомі батьки занесли відповідні заяви, які забороняють анкетувати їхніх дітей в школі, адже це механізми ювенальної юстиції, на підставі яких пізніше будуть вилучати дітей з сім’ї.

І ця ж сама завуч бігала по райдержадміністрації та робила все можливе, щоб заборонити мирну маніфестацію, хоч Закон України є на стороні демократії, а не диктатури, яку вона хоче запровадити в ЗОШ №2.

Ніякого видуманого конфлікту між маніфестантами і міліцією не було. Маніфестація, яка розпочалася біля ЗОШ №2, продовжувалась пішою ходою центральними вулицями міста і спокійно закінчилась в центрі біля пам’ятника М. Шашкевичу. Щоправда була одна неприємність – переодягнені священики УГКЦ з с. Княже та с. Червоне нападали на тих, хто роздавав листівки проти ювенальної юстиції та гендеру. Також там були люди, які «травили» міліцію, щоб перешкодити маніфестації. Цими своїми підлими діями і цією брехливою статтею «церковники» УГКЦ ще раз ясно підтвердили, що вони захищають злочинну ювенальну юстицію, яка відбирає дітей від люблячих батьків, та що просовують збочену гендер-гей ідеологію, яка втовкмачує дітям, що чоловік може бути жінкою, а жінка – чоловіком. Це ще один доказ, що офіційна ієрархія УГКЦ є прокляттям для українського народу, що заторкує найдорожче – дітей.

 

п. Володимир, журналіст з інтернет телебачення

 

Завантажити: Священики УГКЦ Золочева підтримують злочинну ювенальну юстицію та збочену гендер-гей ідеологію /Відповідь на статтю/

 

Оберіть мову

Пошук

Gallery

ua-what-did-jesus-do-for-you isus-i-sjogodni-duchovno-prychodyt ua-chrystos-narodzujetsja ua-god-is-almighty ua-realize-in-prayer-jesus-is-here ua-the-life-of-a-christian-is-a-spiritual-battle

Календар

Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Січ    
  1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28  

Слово життя

«Хіба не знаєте, брати, що закон панує над людиною, поки вона живе? Отак і заміжня жінка, поки живе чоловік, зв’язана з ним законом; а коли помре чоловік, вона звільняється від закону чоловіка»

Рим. 7,1-2 (від 10.02 до 24.02.2019)