Відповідь на неправдиві інформації у статті «Між греко-католиків вбивають клин!» газети «Високий Замок» № 19 від 7-13 лютого 2013

Львів, 16.02.2013р.

Редакції газети „Високий Замок”

 

У тижневому випуску газети «Високий Замок» №19 з 7-13 лютого 2013 року на титульній сторінці була опублікована стаття під назвою: «Між греко-католиків вбивають клин!». В цій статті є серія брехень та очорнень. Яка мета цієї статті? Яку ціль має автор Іван Фаріон і редакція ВЗ?

Запитуємо: Чи газета ВЗ дала себе обманути, подібно, як газета «Експрес», яка на замовлення апостатичної ієрархії УГКЦ три місяці проводила брехливу кампанію очорнень проти проводу і вірних УП ГКЦ? Чи ВЗ також хоче йти слідами «Експресу»?

Однак якою є правда? Апостатична ієрархія УГКЦ та прості віруючі уникають суттєвого питання: Чи кард.Гузар проповідує єресі, чи ні? Відповідь однозначна: проповідує. У книзі «Бесіди з блаженнішим Любомиром Гузаром: До постконфесійного християнства» проповідує декілька єресей, які заперечують суть християнства:

1) ставить під сумнів Божество Ісуса Христа

2) ставить під сумнів Дівицтво Пресвятої Богородиці

3) ставить під сумнів вічність пекла

4) пропагує окультизм, віщує маятником

5) схвалює гомосексуалізм і моральний релятивізм віровчення

6) заперечує інституцію папства словами «Cum Petro – TAK, sub Petro – НI».

Той факт, що четверо монахів з Чину св. Василія Великого прийняли єпископські свячення без відома Ватикану, має своє обґрунтування – проповідування кардиналом Гузаром єресей, які після неодноразових закликів не відкликав. Практика таємних єпископських свячень існувала у Східній Церкві ще з часів підпілля. Наприклад і єпископ-василіянин С. Дмитерко прийняв єпископські свячення подібним способом. С.Дмитерко навчався в Оломоуці і був в добрих стосунках з василіянином о.Іллею. Повідомлення про єпископські свячення було оприлюднено в березні 2008 року і про це було повідомлено до Риму. На даний факт Рим відреагував мовчазною згодою. В інших випадках, після свячення лефевриських чи китайських єпископів слідувала негайна екскомуніка з Ватикану.

Тому, щоб зберегти традицію мученицької Греко-Католицької Церкви, яку апостатична ієрархія відкинула, у 2009р. була заснована Українська Правовірна Греко-Католицька Церква (УП ГКЦ).

За синкретичний жест в Асижі, який поставив на один рівень відкупительну жертву Христа на хресті і поганську пошану до демонів, на пап Івана Павла ІІ та Бенедикта ХVІ впала Божа анатема згідно Гал. 1,8-9. Цей факт Синод єпископів УП ГКЦ тільки оприлюднив. Божа анатема має більшу вагу, ніж будь-які т.зв. церковні покарання Л.Гузара.

Цитата: „наклав анафему на державних діячів світу, включаючи Барака Обаму, Анґелу Меркель…”

Відповідь: Синод єпископів УП ГКЦ неодноразово закликав державних діячів, щоби захищали моральні, християнські, а навіть загальнолюдські вартості. Обама узаконив аборти на пізніх етапах вагітності, і навіть вбивство ненароджених 8-місячних дітей, які переживуть аборт.) Президент США Б.Обама та німецька канцлер А.Меркель поставили аморальність та гомосексуалізм як пріоритет міжнародної політики і  тим самим виключили себе з Містичного Тіла Христового − Церкви, а Синод єпископів УП ГКЦ цей факт тільки оприлюднив перед світом.

Цитата: „Внаслідок неблаговидних діянь моравський єпископ вигнав Догнала з парафії…”

Відповідь: Ф. Ваняк був призначений архиєпископом у місті Оломоуц в 1989 році. Отець Антонін (Патріарх Ілля) був його приятелем, як священики вони працювали в одному деканаті – Брунталь. У 1991 році отець Антонін попросив його про звільнення, бажаючи вступити до Василіянського Чину. Архиєпископ переконував його залишитися в єпархії, але після піврічних неодноразових прохань, виконав його прохання і відпустив його до монастиря.

Цитата: „Зокрема забороняв важкохворим людям вживати ліки”.

Відповідь: Патріарх Ілля молився за хворих, деякі з них зцілилися від важких недуг, але нікому з них не забороняв вживати ліки.

Цитата: „Була інформація, що Догнал активно співпрацював зі спецслужбами Чехословаччини.”

Відповідь: Патріарх Ілля не є і ніколи не був агентом КДБ. Так звані списки пана Цибулька є лише записами про те, що працівник Служби Безпеки відвідав священика і говорив з ним. Такий запис є про кожного священика. Якщо про когось немає жодного запису, тобто запис спеціально зник, то це якраз свідчить про те, що дотичний був спец-агентом Служби Безпеки. Хто був, а хто не був агентом Служби Безпеки – це визначає спеціальний документ Міністерства внутрішніх справ Чеської Республіки. Саме цей документ з Міністерства підтвердив, що Патріарх Ілля ніколи не співпрацював зі Службою Безпеки. (див. http://vkpatriarhat.org/?p=9296)

Цитата: „… став головним фігурантом скандалу з побиттям жінки у Львові (інцидент стався біля колишньої каплиці отців редемптористів на вул.Плуговій,6)”

Відповідь: Дане твердження є явною брехнею. 19.07.2011р. сфанатизована група зірвала з храму УП ГКЦ по вул. Плугова, 6 хрест і осквернила його. Це – карний вчинок осквернення релігійної святині, якою для християн є хрест. Хрести оскверняють тільки сатаністи. Без вказівок проводу УГКЦ люди б собі цього не дозволили. На місце подій було викликано міліцію. Приїхали також сестри разом з Патріархом Іллею, щоб зафіксувати на відеокамеру цей історичний злочин. Коли провід УГКЦ довідався, що на місці подій присутній Патріарх, то здійснили заплановані на нього лови. Хоча була присутня міліція, вбігли 2 провокатори: один чоловік із залізною трубою в руці і жінка, яка накинулась на сестру з камерою. Патріарх, який стояв біля сестри, захищав сестру і відштовхнув нападаючу. Через 2 години після цього церковники спохватилися, що з цього можна було б сконструювати штучне звинувачення. Це взяв до своїх рук синкел архиєпархії монс. В.Дуткевич, який нав’язав жінці думку, що вона отримала струс мозку. Він навіть постарався, щоб його сугестію замість медично-судової експетризи підтвердив травмпункт. З цим фіктивним документом на другий день він поспішив в суд. Однак на суді був інший лікар, яка до того ж була свідком-очевидцем подій. Вона засвідчила, що отець Патріарх лише оборонив сестру від нападниці. Нападниця і далі активно продовжувала нападати, бо мала лише одну мету – знищити камеру. Провід УГКЦ дав вказівку працівникам міліції, щоб вони від розлюченого натовпу не захищали правовірних, які там мирно стояли, але щоб без подання причини насильно забрали Патріарха зі сходів приватної каплиці. Його безпідставно тримали 14 годин у відділенні міліції. На наступне замовлення УГКЦ міліція подала скаргу до суду. Підставою до суду спочатку мав бути т.зв. опір міліції, однак цей варіант не вдався, бо коли владика запитав, на якій підставі його хочуть затримати, то не подали ніякої причини. Тому вони відразу сконструювали інше звинувачення з фальшивими свідками.

Це звинувачення є фальшиве, не йшлося про жодний опір, але про незаконне і безпідставне затримання мирної людини. Патріарху наклали штраф в розмірі 50 грн. Апостатичному проводу УГКЦ цього вистачало, щоб знову зловжити мас-медіа для того, щоб розпочати очорнюючу кампанію проти Патріарха з метою незаконно депортувати його з України. Проти цієї несправедливості протестують політики на найвищих рівнях: член Європарламенту і член Конгресу Америки, та вимагають, щоб злочинний план незаконної депортації щонайшвидше зупинили.

Цитата: „…суд визнав винним…”

Відповідь: Владика оскаржив несправедливий вирок, подавши справу в апеляційний суд, який відбувся 18.8.2011. Адвокат ясно довела абсолютну невинність отця Патріарха. Їй вдалося добитися, щоб на суді виступали наочні свідки, які також свідчили про невинність Патріарха. Під час першого суду їм не дозволили свідчити. Шокуючим було те, що суддя ігнорував всі факти, а навіть дозволив собі в рішенні суду записати неправдиву інформацію, що буцімто свідки свідчили про вину Патріарха. І всупереч логіці та всупереч всім доказам, він підтвердив попередній несправедливий вирок, який невинного Патріарха назвав винним. Всі ті люди, яким йшлося про правду і які були присутніми на суді, були шоковані і однодумно були переконані, що суд був куплений. Чому? Тому що апостатична ієрархія УГКЦ потребує ліквідувати свого конкурента – правовірну ієрархію Греко-Католицької Церкви. Цей монстр-процес є одним з серії ліквідаційних заходів апостатичної ієрархії УГКЦ щодо правовірних віруючих. Це є ще одним конкретним підтвердженням того, що апостатична ієрархія УГКЦ:

а) протизаконно розпалює релігійну ненависть;

б) дискримінує релігійну меншину;

в) заперечує основну Хартію прав людини, яка гарантує право на свободу совісті і на свободу віровизнання.

Цитата: „«Правовірні »звернулися до глави держави з проханням про реєстрацію. Відмову від неї розцінювали як релігійну дискримінацію…”

Відповідь: Згідно ЗУ „Про свободу совісті і релігійні організації” кожен громадянин може вільно сповідувати своє віровизнання  і кожна релігійна організація має право на законну реєстрацію. Міністерство культури від впливом інтриг апостатичної ієрархії УГКЦ вже 3 роки протизаконно блокує реєстрацію УП ГКЦ. А це, згідно законів України, і є наявним доказом релігійної дискримінації УП ГКЦ.

Цитата стосовно «бунту», «розколу», «путчу»:

Відповідь: Що стосується бунту, розпалювання релігійної ворожнечі та розколу, це не чинить УП ГКЦ, яка захищає суть християнства і 2000-літню традицію Церкви, але Гузар разом з апостатичною ієрархією через свої єресі, наклепи, очорнювання і явні брехні, розпалює релігійну ненависть, нетерпимість і  таким чином вбиває клин між греко-католиків.

Щодо путчу, то його приготовляє не УП ГКЦ, яка захищає християнські, моральні і загальнолюдські вартості, але Гузар зі своєю ініціативною групою Першого грудня. Він сам заявив, що хоче змінити правила гри в державі через зміну законів, які захищатимуть не Конституцію України, але аморальні закони, що просовують гомосексуалізм і ювенальну юстицію. Ця злочинна система викрадає дітей  у батьків .Через це все приготовляється автогеноцид народу.

Згідно ст. 37 Закону України «Про друковані засоби масової інформації (пресу) в Україні» вимагаємо опублікувати у Вашій газеті «Високий Замок» спростування, яке тут подаємо, щоб читачі отримали об’єктивну і достовірну інформацію.

 

+ Маркіян, ЧСВВр

Глава УП ГКЦ

 

Копії:

– Генеральному Прокурору України

– Головному Прокурору Львівської області

– Голові СБУ І.О. Калініну

– Начальнику СБУ у Львівській області

– Начальнику УМВСУ у Львівській області  О.Рудяку

– ЗМІ

 

Завантажити: Відповідь на неправдиві інформації у статті «Між греко-католиків вбивають клин!» газети «Високий Замок» № 19 від 7-13 лютого 2013 (16.02.2013)

 

Оберіть мову

Пошук

Gallery

ua-what-did-jesus-do-for-you isus-i-sjogodni-duchovno-prychodyt ua-chrystos-narodzujetsja ua-god-is-almighty ua-realize-in-prayer-jesus-is-here ua-the-life-of-a-christian-is-a-spiritual-battle

Календар

Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Січ    
  1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28  

Слово життя

«Хіба не знаєте, брати, що закон панує над людиною, поки вона живе? Отак і заміжня жінка, поки живе чоловік, зв’язана з ним законом; а коли помре чоловік, вона звільняється від закону чоловіка»

Рим. 7,1-2 (від 10.02 до 24.02.2019)