Експрес спасає церковників

На титульній сторінці «Експресу» № 103 від 20.09.2012 є стаття під назвою «Удар по церкві». Ця стаття знову є горою брехні, маніпуляцій та грубих очорнень. Мета статті – перешкодити законній реєстрації УП ГКЦ. Законна реєстрація класифікується як «удар по церкві УГКЦ». Насправді ж йдеться про дискримінацію релігійної меншини УП ГКЦ з метою утримування її в стані безпритульності, щоб її можна було грубо очорнювати, як до цього дійшло в наклепницькій кампанії «Експресу» за співпрацею І.Возьняка, Архиєпископа УГКЦ.

Цитата: «члени секти спокійно організовують мітинги вакханалії без жодних застережень міліції чи інших служб»

Відповідь: У статті правовірних католиків кілька разів обзивають грубим образливим терміном «секта». Відповідно до нового законопроекту цей наклеп є карним вчинком, який карається штрафами, а навіть і ув’язненням. Наші мирні маніфестації на захист сім’ї, яка сьогодні є під загрозою, і за охорону дітей від гей-парадів, пан Маринович і Павлюк називають вакханаліями. Маринович вже давніше стосовно гей-параду заявив, що він своєю участю підтримає цю акцію як віце-ректор УКУ. Маринович разом з кардиналом Гузаром є засновниками ініціативної групи, яка планує змінити правила гри в державі, тобто, готує карний путч. Що стосується маніфестацій УП ГКЦ в Києві, які проводились в червні проти гей-прайду, і на Св. Володимира – за охорону дітей та сім’ї, то про них владу було належним чином повідомлено, а Маринович це брехливо заперечує.

С.Павлюк у статті стверджує: «Ця секта (УП ГКЦ) має спеціальні психологічні технології як професійно чинити розбрат».

Відповідь: Це твердження є грубою брехнею і наклепом. Професійно чинить розбрат той, хто проповідує єресі, а при цьому використовує спеціальні психологічні технології і прикидається, що їх не проповідує і що є правовірним. Розбрат чинимо не ми, але Гузар та ієрархія УГКЦ і пов’язані з ними дві масонські ложі у Львові, керівником однієї з яких є С.Павлюк.

Цитата «Експресу»: «Секта Догнала руйнує сім’ї, члени цієї структури фізично знущаються з людей, а також незаконно і брутально захоплюють культові споруди».

Відповідь: Правовірна Церква не є жодною сектою, і називати її сектою є карним злочином. Той, хто руйнує сім’ї, є пан Павлюк і заснована Возьняком секта «Якір», яка маніпулює почуттями батьків сестер-монахинь. Правовірні католики фізично не знущаються з людей, але, навпаки, сфанатизовані члени УГКЦ знущаються над правовірними. Минулого і цього тижня знову на вул. Чигиринській (Збоїща) на двох сестер, які поверталися з магазину, накинувся сфанатизований чоловік, який на них кричав, що впізнав їх з фотографій в «Експресі». Він почав копати сестер, бив по голові, грубо ображав і стверджував, що є родичем С.Мартинець, журналістки «Експресу». Ось такі є плоди розпалювання релігійної ненависті газетою «Експрес».  І не тільки це. Також І. Герчук у політичній передвиборчій кампанії два тижні розпалював релігійну ненависть, цитуючи в своїй листівці грубі очорнення з «Експресу», мовляв УП ГКЦ є небезпечною сектою, яка здійснює ритуальні вбивства, калічить дітей, а також краде дітей і доми. Це також є плоди розпалювання релігійної ненависті і очорнювань, за які відповідно до нового законопроекту, «Експрес» та І. Герчук мали б бути притягнені до кримінальної відповідальності. Коли сестри мирно маніфестували проти розпалювання релігійної ненависті, яка є плодом «Експресу», то натовп, зманіпульований спеціальними психологічними технологіями, над ними фізично знущався, плював на них і міліція мусіла втрутитися, щоб не дійшло до найгіршого. Що стосується викрадення культових споруд, то віруючі УП ГКЦ нікому не вкрали жодної споруди, але навпаки, малу церкву в Чорткові, яку вони побудували власними руками, і хотіли хоча б почергово у ній служити, їм брутально вкрав Чортківський єпископ Григорак.

Цитата: «До речі, вже кілька психіатрів сказали, що особи, які належать до цієї секти, мають порушену психіку, а за таке передбачена кримінальна відповідальність».

Відповідь: Що стосується психіатрів, і що стосується порушеної психіки, то її не порушують правовірні католики, ані не мають її порушену, але її порушують і мають порушену структури УГКЦ. Однією з них є, наприклад, «Якір», який публічно розпалює релігійну ненависть, розбиває сім’ї і маніпулює людською психікою обманених жертв. За це передбачена кримінальна відповідальність. Голова масонської ложі Львова С.Павлюк разом з викладачем УКУ паном Перуном виступили на телеканалі 12 ЛТБ, грубо очорнювали віруючих УП ГКЦ і всі грубі брехні «Експресу» рекламували як реальність. Тут видно ідеологічну єдність ініціативної групи Гузара і Мариновича, Возьнякового «Якоря» і УКУ, масонської ложі Павлюка та редакції «Експресу». Всі вони просовують єресі та гомосексуалізм, який сьогодні пов’язаний з викраданням дітей. Це злочини проти Бога і українського народу. На противагу цьому, правовірні віруючі захищають правди віри, відділилися від єресей Гузара і від його єдності з масонськими ложами Львова. Удар по Церкві Христовій роблять Маринович, Павлюк і «Експрес».  Всі ці троє одночасно належать і до анти-урядових кругів.

Пан Павлюк, пан Маринович і «Експрес» очорнюють Патріарха Іллю, мовляв він був агентом КДБ. Міністерство внутрішніх справ Чехії провело люстрацію, яка документально підтверджує, що Патріарх ніколи не був співробітником КДБ. Вимагаємо все ж перевірки пана Павлюка і пана Мариновича, чи вони за колишнього режиму не були агентами КДБ.

 

Оберіть мову

Пошук

Gallery

ua-what-did-jesus-do-for-you isus-i-sjogodni-duchovno-prychodyt ua-chrystos-narodzujetsja ua-god-is-almighty ua-realize-in-prayer-jesus-is-here ua-the-life-of-a-christian-is-a-spiritual-battle

Календар

Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Січ    
  1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28  

Слово життя

«Хіба не знаєте, брати, що закон панує над людиною, поки вона живе? Отак і заміжня жінка, поки живе чоловік, зв’язана з ним законом; а коли помре чоловік, вона звільняється від закону чоловіка»

Рим. 7,1-2 (від 10.02 до 24.02.2019)