Архи-церковники і масони Львова депортують /Відповідь Степану Павлюку/

Львів, 9 вересня 2012

 

Степан Павлюк, директор Інституту народознавства, Голова львівської масонської ложі, опублікував 31.08.2012 очорнюючий лист, а 4.09.2012 в іншому листі вимагає депортації Патріарха Іллі. Архиєпископ Возьняк в тому ж дусі 27 серпня 2012р. написав пастирський лист. Обидвом листам передувала очорнююча кампанія газети «Експрес» проти УП ГКЦ, за якою стоїть Возьняк разом з ложовим братством Львова. Архиєпископ Возьняк разом з кардиналом Гузаром засновували відгалуження масонської організації (див. газета «Україна Козацька» 5-6/2009). Гузар каже: «Я не масон, це мій брат.» (Високий Замок № 206 11/2003). Гузар 1 грудня 2011 разом з масонами заснував т.зв. ініціативну групу з метою змінити «правила гри в державі».

У 2006 році кардинал Гузар видав книгу «Бесіди…», в якій подає декілька єресей, які заперечують суть католицької віри і християнства. Йдеться про ставлення під сумнів Христового Божества, Дівицтва Пресвятої Богородиці, вічності пекла, схвалення гомосексуалізму, віщування і окультизму. Монахи з Василіанського монастиря в Підгірцях виступили проти цієї духовної отрути.

На початку 2008 року вони оприлюднили свої єпископські свячення. Чотири єпископи повідомили Ватикан, що охочі пояснити надзвичайні обставини, що стосуються їх свячень,  а також оприлюднили їх на весь християнський світ.

У 2009 році була заснована Українська Правовірна Греко-Католицька Церква (УП ГКЦ), яка відокремилась від апостатичної структури, що прийняла єресі кард. Гузара. Про цей крок також було повідомлено Ватикан.

У 2011 році Бенедикт XVI беатифікацією Івана Павла II непрямо проголосив нове вчення і легалізував духа Асижу, який протирічить Євангелії. Цим Бенедикт XVI сам на себе стягнув Божу анатему згідно Гал 1, 8-9. В історії Церкви був оголошений єретиком папа Гонорій I і посмертно виключений з Церкви. В деякі періоди  було два чи три папи, які давали один на одного прокляття та екскомуніки. Це болючий епізод в історії Церкви. За кілька тижнів до трагічної беатифікації Синод єпископів УП ГКЦ проголосив створення Візантійського Вселенського (Католицького) Патріархату. Про це також було повідомлено Рим. Ватикан знову відреагував на це тихою згодою. 1.5.2011, коли була проголошена беатифікація, Патріархат був змушений оприлюднити, що папа сам не себе стягнув Боже прокляття. Одразу ж цього дня Вселенський Патріархат проголосив про своє відділення від Ватикану.

За рік Ватиканська Конгрегація видала незрозумілу екскомуніку на 4-х вже рік відділених єпископів, які з сучасним Ватиканом вже не мали нічого спільного. Це подібне до того, якби Ватикан сьогодні проголосив екскомуніку на православних єпископів.

Монастир св. пророка Іллі, заснований Митрополитом Шептицьким в 1925 році, після оприлюднення Гузарових єресей добровільно відділився від Гузарової апостатичної структури і підпорядкувався Синоду правовірних єпископів.

А) Ким є і кого представляє академік Павлюк?

Є представником державних органів? Ні.

Є представником церковних структур? Ні.

Не зважаючи на це, громадянин Павлюк, який не є ані монахом, ані священиком, ані монахинею, з неймовірною дерзкістю і приписаним собі церковним авторитетом, вирішує теологічні проблеми, а навіть і внутрішнє життя сестер-монахинь.

Чи цей «академік» є в якомусь таємному або чорному братстві? Так, в ложовому.

Чи поділяє єдність духа з Гузаровою апостатичною ієрархією? Поділяє! Павлюк репрезентує одну з двох масонський лож у Львові. Цим стає зрозумілою його деструктивна діяльність, з якою він втручається до глибоко релігійних питань. Якщо б він був лише спеціалістом з народознавства, то мав би займатися історією. Його теологічний погляд на Церкву є єретичним. Він не вірить в основні правди віри, висміює і ставить під сумнів вічність пекла, подібно, як і Гузар. Не вірить, що Ісус Христос є Син Божий, Який помер за наші гріхи, і що тільки в Ньому є вічне спасіння (Дії 4,12). Зовнішню структуру Церкви бачить тільки як культурну або історичну організацію, саме так, як її бачать масони і Нью Ейдж.

Б) Яка мета Павлюка?

Його метою, як представника масонської ложі, яка творить єдність з апостатичною ієрархією Гузара, є ліквідувати Правовірну Католицьку Церкву – УП ГКЦ. Павлюк бойкотує основне людське право на свободу совісті та віросповідання, розпалює релігійну ненависть щодо релігійної меншини, допускається дискримінації в цілях ліквідації. Тут йдеться про кілька кратну карну діяльність.

В) Які засоби він використовує?

1) найбрутальніші шокуючі очорнення – не побоявся зловжити трагедію львівської сім’ї, щоб абсурдно і брехливо звинуватити правовірних католиків навіть у ритуальних вбивствах! Дійсність є такою, що жоден священик чи єпископ УП ГКЦ зовсім не знає цієї сім’ї і з цією сім’єю не має абсолютно нічого спільного. Брехливе твердження Павлюка є кримінальним злочином! Патріарха він очорнює як злочинця, говорячи:  «наніс черепно-мозкову травму жінці, яка справедливо відстоювала свій храм, недавши його пограбувати навіженим сектантам». Храм-каплиця є приватною власністю сестер. Сестри не є навіжені сектантки. Насправді йшлося про скинення хреста з каплиці прихильниками церковників. Сестри викликали міліцію і запросили Патріарха. Церковники з Юра зловжили міліцію, щоб безпідставно забрала Патріарха. На другий день інсценізували монстр-процес з метою депортації. Брехню про травму нашвидкоруч виробили церковники (Дуткевич, ЧСВВ).

2) публічні образи конкретних представників: Патріарха Іллю називає агентом КДБ, хоча добре знає, що Патріарх був змушений опублікувати документ про люстрацію Міністерства внутрішніх справ Чеської Республіки, який підтверджує, що він ніколи не мав нічого спільного з КДБ.

Єпископів і священиків УП ГКЦ Павлюк називає «параноїчними, шизофреніками, навіженими сектантами», які нібито знаходяться під «психологічним і психотропним впливом та в духовно і психічно пригніченому стані». Відповідь: Єпископи і священики мають здоровий глузд та здорові моральні принципи, яких Павлюку, на жаль, бракує. Отож не єпископів і священиків, але Павлюка стосується те, що він є параноїком, шизофреніком і навіженим сектантом. Мабуть, під час написання свого листа, Павлюк перебував під «психологічним і психотропним впливом та в духовно і психічно пригніченому стані».

Правовірних він називає «сектантами, які проповідують блюзнірство на рівні патологічного збочення». Лист Павлюка є свідоцтвом «блюзнірства на рівні патологічного збочення». Це бачить кожна розсудлива та інтелігентна людина.

Називає нас «психічно неврівноваженими аферистами», «ґвалтівниками, вбивцями, злодіями». Однак цим психічно «неврівноваженим аферистoм» є Павлюк, тому й називає нас «ґвалтівниками, вбивцями, злодіями».

Називає нас «брехунами, котрі запаскуджують свідомість і душу». Відповідь: «Брехунами, котрі запаскуджують свідомість і душу» не є ми, але Павлюк і його таємна структура.

Називає нас «психічно хворими самозванцями…».

Відповідь: «психічно хворими самозванцями» не є ми, вірні УП ГКЦ, але Павлюк.

3) неправдиво і  брехливо називає наших вірних «агресивною сектою, Чорним братством».

Ознакою секти є проповідування єресей. Їх проповідує апостатична ієрархія, а не ми. УП ГКЦ має правовірне католицьке вчення, спадщину батьків, дідів і прадідів. Називати УП ГКЦ сектою є карним злочином, як висловився  28 липня 2012 року працівник Міністерства культури, Директор Департаменту у справах релігій та національностей В. Любчик (http://uogcc.org/ua/video/index.php/article/.7872/). Реєстраційні документи містять фахову експертизу, навіть з ЄС, і тут виразно сформульовано, що УП ГКЦ не є сектою ані з теологічного, ані з соціального погляду.

4) Павлюк підбурює громадськість і державні органи до незаконних дій: «спровокувати громадський самосуд над доґналівцями». Павлюк спершу вигадав грубі очорнення, а тоді на основі цих очорнень вимагає покарання невинних  сестер. Якщо СБУ цього не зробить, то звинуватить її у причетності до вигаданого злочину: «Не можу збагнути завдання і стиль СБУ…». Цим одночасно  погрожує СБУ та державним органам, що якщо вони нічого не будуть робити, то громадськість зробить над сестрами самосуд. Йдеться про злочин запланованого підбурювання.

Цитата: «а ці сектанти здійснили порушення чинного законодавства і церковні канони, самоназвавши себе нині існуючою греко-католицькою церквою, але уже правовірною, ідею яку відкинув Ватикан».

Відповідь: Сестри відділилися від апостатичної ієрархії. За це він вимагає депортації сетер зі Словаччини та ліквідації сестер з України: «але й відкрити кримінальні справи на осіб з українським громадянством». Сестри-монахині не скоїли жодного злочину. Сестри в добі найжорстокішого сталінізму були змушені до трьох годин залишити монастир. Навіть комуністи не робили над ними монстр-процес, як це планує сьогодні Павлюк. Павлюкові методи гірші, ніж фашизм і сталінізм.

Висновок:

У червні, липні і серпні виходили грубо очорнюючі статті в «Експресі» проти УП ГКЦ.

3 липня 2012 Львівська Обласна рада, Панькевич і «Свободівці» видали рішення про т.зв. об’єктивну перевірку і організували підписову акцію для ліквідації УП ГКЦ, поєднавши її з законом про мову.  Це відбулося на прохання архиєп. Возьняка.

Возьняк засновує злочинну організацію «Якір», яка розпалює релігійну ненависть і розбиває сім’ї з метою ліквідації УП ГКЦ.

У серпні двох невинних віруючих в Дрогобичі посадили у в’язницю.

27 серпня Возьняк  пише грубо очорнюючий т.зв.  пастирський лист.

4 вересня Павлюк вимагає депортації Патріарха.

6 вересня відбувається монстр-процес у Львові, який реалізовує цей план.

6 вересня одночасно відбувається монстр-процес у Києві з метою ліквідувати монастир правовірних сестер в Пробіжній, Чортківського району.

Віруючі УП ГКЦ маніфестують проти гендер-гомосексуалізму та проти ювенальної юстиції, яка забирає дітей з благополучних сімей. Церковники разом з ложовим братством намагаються зліквідувати голос сумління народу. Але тоді Україну чекає автогеноцид.

Патріарх закликає SOS: Бог врятує Україну, якщо створяться молитовні сторожі і віруючі будуть регулярно молитися одну годину щодня протягом року.

За Бога і за Україну!

 

+ Маркіян, ЧСВВр

Архиєпископ УП ГКЦ

 

Див. відео з суду http://uogcc.org/ua/video/index.php/article/.8049/

 

Копія:

– Прем’єр-міністру України М.Я. Азарову

– Депутатам Верховної Ради України

– Голові СБУ І.О. Калініну, м. Київ

– Голові ЛОДА М.Д. Костюку

– Начальнику Львівської обласної міліції О. Рудяку

– Засобам масової інформації

 

 

Оберіть мову

Пошук

Gallery

ua-what-did-jesus-do-for-you isus-i-sjogodni-duchovno-prychodyt ua-chrystos-narodzujetsja ua-god-is-almighty ua-realize-in-prayer-jesus-is-here ua-the-life-of-a-christian-is-a-spiritual-battle

Календар

Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Січ    
  1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28  

Слово життя

«Хіба не знаєте, брати, що закон панує над людиною, поки вона живе? Отак і заміжня жінка, поки живе чоловік, зв’язана з ним законом; а коли помре чоловік, вона звільняється від закону чоловіка»

Рим. 7,1-2 (від 10.02 до 24.02.2019)