Відповідь на архипастирський памфлет Возьняка

Львів, 5.09.2012

 

27 серпня 2012р. архиєпископ Возьняк написав т.зв. пастирський лист, який є карним злочином масового розпалювання релігійної ненависті щодо релігійної меншини УП ГКЦ, яка є самостійною Церквою. Три роки тому вона відділилась від єресей Гузара. Кардинал Гузар приніс вчення, повне єресей, яке заперечує основні християнські правди, Традицію і Св. Письмо. Гузар звів мученицьку Церкву УГКЦ на шлях єресей, що веде до вічної погибелі. Ним сформована ієрархія поділяє його єресі і обманює віруючий люд побожними фразами. В т.зв. пастирському листі він 10 разів брехливо і образливо назвав УП ГКЦ сектою. Це ознака нетолерантності, ненависті і грубих публічних очорнювань. Возьняк з’єднався з такими єресями Гузара:

1) ставлення під сумнів вічності пекла,

2) ставлення під сумнів Христового Божества,

3) ставлення під сумнів Дівицтва Пресвятої Богородиці,

4) схвалення гомосексуалізму, який нищить всі моральні, духовні та християнські цінності,

5) схвалення ворожіння маятником і окультизму, який приносить на Божий люд прокляття, подібно, як і гомосексуалізм.

Через ці єресі Возьняк і відступницька ієрархія УГКЦ стягнули на себе Боже прокляття згідно Галатів 1,8-9. Хто поділяє з ними єдність і вірить їхнім церковним брехням  і фразам, йде широкою дорогою до вічної погибелі. Возьняка і його однодумців стосуються слова святого Василія: «Не вірте їм, коли прикидаються, що мають істинну віру …»

Возьняк для ліквідації Правовірної Греко-Католицької Церкви (УП ГКЦ) співпрацює і зловживає такими структурами:

 

1) газета «Експрес»;

2) т.зв. центр «Якір»;

3) тайні ложові брати зі Львова;

4) окремі посадові особи державних органів.

 

Все це є незаконним і карним.

До п.1) газета «Експрес»:

Возьняк зловжив світську газету «Експрес» для масового поширення грубих очорнень щодо правовірних віруючих. Водночас разом з «Експресом» він відповідає за карне і масове розпалювання релігійної ненависті. В т.зв. пастирському листі Возьняк публічно прилучається до злочинів «Експресу» і називає їх авторів героями. Нагадуємо, що «Експрес» у своїй 3-місячній кампанії на перших сторінках абсурдно очорнював правовірних католиків в ритуальних вбивствах, викраданнях дітей та їх каліченні! Такі наклепи це великі злочини з метою ліквідації голосу сумління, яким для християн і України є правовірні віруючі УП ГКЦ.

До п. 2) т.зв. центр «Якір»

Ця злочинна організація була створена Возьняком з метою ліквідації правовірних католиків. Газета «Ратуша» ясно вказує, що«Якір» був створений для того, «щоб вести війну проти УП ГКЦ». Ця війна заснована на психологічній маніпуляції, яка зловживає простих людей, які повірять брутальним брехням «Якоря». Плодом цього є розбивання сімей, зомбування і психічний шантаж батьків наших сестер-монахинь. Сфанатизовані особи ненависно кричали на сестер: «Худоба, треба їх убивати!». Старшій жінці чоловік зламав руку під впливом УГКЦ та Якоря. «Якір» зомбував матір монахині тим, що  спонукав її виробити здоровій дочці фальшиве підтвердження, що вона є психічно хвора. Іншій матері внушили, що не сміє віддати своїй дорослій доньці паспорт, а батькові продиктували заяву в СБУ, щоб відкрити кримінальну справу проти власної дочки, яка вже багато років спокійно живе в монастирі. Батьків доводять аж до таких абсурдів, що вони власних дітей знімають прихованою камерою. Хоча зйомки є доказом того, що їхніх дітей нема в чому звинувачувати, все ж їх надають телебаченню, де створюють коментарі проти їх власних дітей і проти Правовірної Церкви. Злочинна організація «Якір» маскує свої злочини фразами про нові психологічні погляди, обгорнувши їх в церковний плащик. Це є аргументом, що архиєпархія – злочинне архибрехунство, а Возьняк не є архипастирем, але архибрехуном та архиобманщиком.

До п.3) тайні ложові брати зі Львова

Возьняк і Гузар допомагали засновувати відгалуження масонських організацій, про що свідчать фотографії в газеті «Україна Козацька» за 2009 рік. Крім того, обидва перебувають в повній духовній єдності з двома львівськими масонськими ложами. Одну з лож очолює академік Степан Павлюк, який називає УГКЦ своєю. При кожній нагоді рекламує брутальні брехні з «Експресу» і заплановано розпалює релігійну ненависть. Зловживає для цього і телеканал ЛTБ-12, не надаючи скривдженим можливості захищатися.

Ці троє: Возьняк з архибрехунською організацією «Якір» на пл. Юра,5, таємні ложові брати і «Експрес» є т.зв. «Спільнотою Золотого віку», яка веде обманені душі до пекла.

 

До п. 4) Зловживання окремими посадовими особами державних органів

Возьняк поступово зловживає, а потім «топить» урядовців державних органів у Львові.

а) Возьняк спонукав УГІРФО, щоб правовірним незаконно не продовжували візи. Внаслідок цього один працівник вже втратив працю.

б) Голову Львівської Обласної ради Панькевича (фракція «Свобода») спонукав до того, щоб той допустився злочину і організував незаконну петицію проти правовірних, мовляв, це є збір підписів за українську мову. Цим зловжив своєю посадою і вчинив карний злочин. Але від наслідків Возьняк вже вмиває руки.

в) Возьняк спонукав мера Львова до здійснення релігійної дискримінації з метою перешкодити проведенню Богослужінь в храмі на вул. Плуговій. Тому Садовий побоюється, що мером довго вже не буде. Але від наслідків Возьняк вже вмиває руки.

г) Зловживає для юстичних злочинів Львівські суди, міліцію, деяких працівників  СБУ і деяких лікарів. Вони ще самі не знають, яка «нагорода» чекає їх за цю незаконну службу Возьняку.

е) Возьняк маніпулює Держком з ЛОДА, щоб той 3 роки незаконно блокував реєстрацію громад УП ГКЦ, і щоб Возьняк міг називати правовірних сектою.

є) Возьняк і Гузар вже 3 роки маніпулюють Держкомнацрелігій в Києві, щоб вони також не дозволяли законної реєстрації УП ГКЦ.

Віруючі УП ГКЦ є істинними патріотами. Вони борються проти запланованого автогеноциду українського народу, що цими днями відбувається через впровадження антизаконів, які схвалюють злочинну ювенальну юстицію і аморальний гомосексуалізм. Він у своїй суті знищує всі моральні, духовні, національні та християнські цінності. Кард. Гузар і з’єднана з ним ієрархія схвалює гомосексуалізм, хоч Св. Письмо і ціла Традиція  називає його гріхом  та гидотою.

Віруючі УП ГКЦ борються проти введення ювенальної юстиції, яка найближчими днями планує забирати 30-50 000 українських дітей щороку, в основному з добрих сімей, і віддавати їх на усиновлення гомосексуалістам, педофілам і навіть на органи. Жахливі приклади цього маємо з закордону.

Апостатична ієрархія на це все закриває очі своїм вірним. На відміну від цього, Візантійський Вселенський (Католицький) Патріархат і віруючі УП ГКЦ здійснюють постійні маніфестації на захист дітей і моральних та християнських цінностей. Возьняк публічно очорнює єпископів, вірних, монахів і монахинь УП ГКЦ, які залишилися вірними спадщині ваших батьків і прабатьків. Правовірні відокремилися від апостатичної  ієрархії УГКЦ, яка творить єдність з глобалізаційними ідеями ложового братства.

УП ГКЦ і Візантійський Патріархат закликає в цей критичний час всіх щирих греко-католиків та всіх людей доброї волі зробити все, щоб врятувати своїх дітей та онуків. У ці дні готується масова гендер-гомосексуальна і гей-транссексуальна деморалізація. Далі слідує масове викрадення ваших дітей і онуків працівниками так званих соціальних служб.

Що необхідно робити? Безперестанно взивати до Бога. Як? Кожен з вас нехай щодня молиться Святу Годину з 20:00 до 21:00, а один тиждень моліться на одну годину більше, вдень або вночі, за охорону ваших дітей і України. Тоді три тижні буде перерва, а потім знову тиждень молитовних сторож. В цьому ритмі моліться цілий рік. Таким чином в Україні створиться безперервна молитва. (Лк.18,1). Не зважайте на підбурюючі і ненависні листи Возьняка, «Експресу», «Якоря» та ложових братств. Почніть взивати до Бога в безперервній молитві за спасіння своїх дітей! Бог цього хоче!

Благословляють вас

 

+ Ілля

Патріарх Візантійського Вселенського (Католицького) Патріархату

 

+ Маркіян, ЧСВВр

Глава УП ГКЦ

 

Копії :

– Управлінню СБУ у Львівській області

– Львівській обласній прокуратурі

– Голові Львівської ОДА М.Д. Костюку

– Депутатам Львівської обласної і міської ради

– Представникам християнських Церков

– ЗМІ

Оберіть мову

Пошук

Gallery

ua-what-did-jesus-do-for-you isus-i-sjogodni-duchovno-prychodyt ua-chrystos-narodzujetsja ua-god-is-almighty ua-realize-in-prayer-jesus-is-here ua-the-life-of-a-christian-is-a-spiritual-battle

Календар

Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Гру    
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31  

Слово життя

«Тепер же, звільнившись від гріха і ставши слугами Богові, маєте ваш плід на освячення, а кінець ‒ життя вічне»

Рим. 6,22 (від 13.01 до 27.01.2019)