Archive for Жовтень 20th, 2018

Слово життя Рим. 6,7-8 (від 21.10 до 04.11.2018)

«Бо хто вмер, той від гріха звільнився.

Коли ж ми вмерли з Христом, то віруємо, що й житимемо з Ним»

Роздуми над Словом Життя Рим. 6,7-8

«Бо хто вмер, той від гріха звільнився. Коли ж ми вмерли з Христом, то віруємо, що й житимемо з Ним»

Що означає вислів «хто вмер, той від гріха звільнився»? Тут не мається на увазі фізична смерть, але духовне вмирання силі гріха, яка панує над людиною. Тому сказано, що така людина звільнена від гріха. Грецьке слово «dikaiosiné» (виправданий), яке тут використано, в біблійній мові означає 1) виконання Божої волі, того, що хоче Бог; 2) визволення від гріха; 3) виправдання людини Богом, примирення людини з Богом.

До п. 1) Бог хоче, щоб через віру і послух Божим заповідям, ми виконали Божу волю.

До п. 2) Якщо ми вірою актуально з’єднані з Ісусом і виконуємо Божі заповіді, ми визволені від гріха.

До п. 3) Виправдання ‒ dikaiosiné – веде до свободи і здійснення Божої волі, а також означає виправдання людини від її гріхів і примирення з Богом.

Маніфест до молоді проти аморальності

17.10. 2018

1 частина ‒ Слово до молоді, чистий ідеал

2 частина ‒ Одержимість нечистим духом і звільнення у Христі

3 частина ‒ Синод єпископів копає гріб молоді

1 частина ‒ Слово до молоді, чистий ідеал

Церква перестала бути сіллю світу і стовпом правди. Продовжується процес самознищення християнства але і людства. Духовний перелом настав на II Ватиканському соборі через т.зв. аджорнаменто. Згодом слідувала інвазія окультизму, східного поганства, пов’язаного з йогою, орієнтальними медитаціями і практиками. Умови для життя з віри, в якій формувалися попередні християнські покоління, були знищені. Зник ідеал героїзму в боротьбі за моральну чистоту. Молоде покоління формується виключно у споживацтві. Воно не підготовлене дошлюбною чистотою до життєвої місії сімейного життя, хоча якраз це забезпечувало стабільність майбутнього шлюбу.

Через популяризацію нечистоти та усунення моральних законів поширилася аморальність. Стиль життя змінився. Християнські принципи були усунені, і зі свідомості зникла реальність смерті, Божого суду і вічності.

Дух самознищення заторкнув також монастирі. Так звана пошана до поганства зліквідувала місіонерський ідеал спасіння душ. Замість того настала антимісія поганства на християнських територіях.

Оберіть мову

Пошук

Gallery

ua-what-did-jesus-do-for-you isus-i-sjogodni-duchovno-prychodyt ua-chrystos-narodzujetsja ua-god-is-almighty ua-realize-in-prayer-jesus-is-here ua-the-life-of-a-christian-is-a-spiritual-battle

Календар

Жовтень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Вер   Лис »
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31  

Слово життя

«Тепер же, звільнившись від гріха і ставши слугами Богові, маєте ваш плід на освячення, а кінець ‒ життя вічне»

Рим. 6,22 (від 13.01 до 27.01.2019)