Хто така УП ГКЦ (Українська Правовірна Греко-Католицька Церква)

1.06.2015
Головному редактору
Львівської газети «Ратуша»
п. Миколі Савельєву
Львівська обласна державна телерадіокомпанія
в.о. генерального директора
Хвойницькому М. Г.

Відповідь на статтю в газеті «Ратуша» № 20 від 28.05-3.06.2015р., на круглий стіл у Львівській міській раді і на телепередачу ТРК Львів «Політична шахівниця» з 22.05.2015

Я, сестра Теодозія є членом контемплятивного монастиря сестер УП ГКЦ і цього року мені виповнюється 92 роки. Я пережила все підпілля і особисто пам’ятаю митрополита А. Шептицького. В березні цього року померла наша сестра Касіяна (93 роки), з якою ми разом прожили декілька десятиліть. Інші старші сестри в останні роки також відійшли у вічність. Вони і с.Касіяна ще пам’ятали митрополита А. Шептицького, який заснував наш контемплятивний монастир. Митрополит А. Шептицький подарував нам дім в Суховолі з великою ділянкою землі. У 1946 році в Україні була ліквідована Греко-Католицька Церква. Храми стали власністю Православної Церкви, монастирі були ліквідовані, а майно забрала держава. Наш монастир лишився недоторканим аж до 1950 року. Причина була в тому, що про нас майже ніхто не знав, ми не проводили ніякої активної діяльності, бо були закриті в монастирі і молилися. Коли нас вигнали з монастиря в Суховолі, ми жили в підпіллі в малих групках.

Відповідь на очорнення в журналі «Розмір» 3/2014

21.01.2015p.

Єпископам і священикам Словаччини

Редакції журналу «Розмір»

У статті під назвою «Регресивна реформа в Католицькій Церкві» Роберта Сарки йдеться про очорнення патріарха Візантійського Католицького (Вселенського) Патріархату Іллі. Тому що я знаю його багато років, у сумлінні відчуваю обов’язок не мовчати, а водночас вимагаю опублікувати мою відповідь в журналі «Розмір».

У 1991 році я разом з ним вступив до новіціяту Отців Василіян у Варшаві. Потім ми обоє були в цьому чині у Словаччині, в Чехії і в Україні.

По-перше, щодо єпископських свячень, я разом з ним і ще з двома василіянами був висвячений на єпископа. З огляду на надзвичайні обставини, прийняття єпископських свячень було оправданим. Кардинал Гузар публічно проповідував єресі, які заперечують суть Католицької Церкви і християнства. Для цього він зловживав офіційним авторитетом Церкви. Прийняття єпископських свячень було ефективним засобом для збереження ядра правовірної мученицької Церкви в Україні від відпаду до єресей.

Відповідь на публічне очорнювання

Львів, 30 жовтня 2013р.

Начальнику СБУ у Львівській області

Федірко Володимиру Миколайовичу

 

Шановний пане Начальнику!

ЗIK опублікував публічне очорнення з боку Голови ЛОДА В. Шемчука.

Цитата Голови ЛОДА з ІА ЗІК: «Станом на сьогодні особисто в мене є претензії до СБУ, – зазначив Віктор Шемчук. – Нещодавно пан Догнал заявив, що просить ввести в Україну війська Російської Федерації і Білорусі й навести тут конституційний лад».

Відповідь: Це є маніпуляція В. Шемчука. Про збереження незалежності України попросив я, Глава і Архиєпископ УП ГКЦ. Але тут не йдеться про анексію до Росії! Сьогодні незалежність України є під реальною загрозою. Втрату незалежності намагаються реалізувати через Угоду про Асоціацію з ЄС, через кредитну угоду з ЄС, або через угоду про сланцевий газ. Що стосується кредиту 610 млн. євро від ЄС, передумовою укладення кредиту є відмова від імунітету та суверенітету української держави. При таких кричущих фактах обов’язком Голови ЛОДА, пана Шемчука, а по суті і кожного українського патріота, є просити допомоги в захисті української незалежності. І навпаки, не просити про це є зрадою. Отож смішно говорити тут про порушення кримінальної справи проти невинного Патріарха. Кримінальна справа мала б бути відкрита на прихованих і явних зрадників України, а не на тих, які захищають суверенітет України.

Звернення Візантійського Патріархату до Міністра доходів і зборів України

Львів, 13.08.2013р.
Міністерство доходів і зборів України
Міністру Клименку Олександру Вікторовичу

 

Шановний Олександре Вікторовичу!

Звертається до Вас Візантійський Вселенський Патріархат у справі газети «Експрес». Ця газета допустилася багаторазового вульгарного очорнення нашого Патріархату. Патріарха Іллю і нас, членів Патріархату, називає сектою, що є протизаконним очорненням. Крім того, наш Візантійський Патріархат, який бореться за збереження християнських і моральних цінностей українського народу, називає у своїх публікаціях «чорним братством» і абсурдно його прирівнює до злочинного «Білого братства». Газета брехливо очорнила Патріарха, називаючи його співпрацівником КДБ, і свої очорнення повторно публікувала, так що Патріарх був змушений подати запит до Міністерства внутрішній справ Чехії, яке надіслало офіційне підтвердження про його абсолютну невинність. Однак «Експрес» це нахабно ігнорував, і навіть з ненавистю вимагав його депортації з України в Чехію.

Священики УГКЦ Золочева підтримують злочинну ювенальну юстицію та збочену гендер-гей ідеологію /Відповідь на статтю/

 

На сайті Церкви УГКЦ Блаженного Миколая Чернецького в м. Золочеві появилася стаття безіменного «Католицького оглядача (КО)», повна неправдивих інформацій, перекручень та очорнень відносно подій 01.03.2013р. в м. Золочеві.

Нагадуємо, що цього дня в місті відбулася мирна санкціонована маніфестація свідомих батьків на захист українських дітей від ювенальної юстиції та від збоченого гендер-гей виховання в школах. Маніфестацію організувала ГО «Союз християнських матерів». Натомість КО порушуючи Закон України, етики і моралі образливо називає християнських батьків – сектантами та неправдиво подає, що нібито їхні заходи були «неподобством» та протиправні. КО обманює, нібито маніфестуючі зірвали загальні збори в ЗОШ №2 м. Золочева.

Відповідь на неправдиві інформації у статті «Між греко-католиків вбивають клин!» газети «Високий Замок» № 19 від 7-13 лютого 2013

Львів, 16.02.2013р.

Редакції газети „Високий Замок”

 

У тижневому випуску газети «Високий Замок» №19 з 7-13 лютого 2013 року на титульній сторінці була опублікована стаття під назвою: «Між греко-католиків вбивають клин!». В цій статті є серія брехень та очорнень. Яка мета цієї статті? Яку ціль має автор Іван Фаріон і редакція ВЗ?

Запитуємо: Чи газета ВЗ дала себе обманути, подібно, як газета «Експрес», яка на замовлення апостатичної ієрархії УГКЦ три місяці проводила брехливу кампанію очорнень проти проводу і вірних УП ГКЦ? Чи ВЗ також хоче йти слідами «Експресу»?

Однак якою є правда? Апостатична ієрархія УГКЦ та прості віруючі уникають суттєвого питання: Чи кард.Гузар проповідує єресі, чи ні? Відповідь однозначна: проповідує. У книзі «Бесіди з блаженнішим Любомиром Гузаром: До постконфесійного християнства» проповідує декілька єресей, які заперечують суть християнства:

Експрес спасає церковників

На титульній сторінці «Експресу» № 103 від 20.09.2012 є стаття під назвою «Удар по церкві». Ця стаття знову є горою брехні, маніпуляцій та грубих очорнень. Мета статті – перешкодити законній реєстрації УП ГКЦ. Законна реєстрація класифікується як «удар по церкві УГКЦ». Насправді ж йдеться про дискримінацію релігійної меншини УП ГКЦ з метою утримування її в стані безпритульності, щоб її можна було грубо очорнювати, як до цього дійшло в наклепницькій кампанії «Експресу» за співпрацею І.Возьняка, Архиєпископа УГКЦ.

Архи-церковники і масони Львова депортують /Відповідь Степану Павлюку/

Львів, 9 вересня 2012

 

Степан Павлюк, директор Інституту народознавства, Голова львівської масонської ложі, опублікував 31.08.2012 очорнюючий лист, а 4.09.2012 в іншому листі вимагає депортації Патріарха Іллі. Архиєпископ Возьняк в тому ж дусі 27 серпня 2012р. написав пастирський лист. Обидвом листам передувала очорнююча кампанія газети «Експрес» проти УП ГКЦ, за якою стоїть Возьняк разом з ложовим братством Львова. Архиєпископ Возьняк разом з кардиналом Гузаром засновували відгалуження масонської організації (див. газета «Україна Козацька» 5-6/2009). Гузар каже: «Я не масон, це мій брат.» (Високий Замок № 206 11/2003). Гузар 1 грудня 2011 разом з масонами заснував т.зв. ініціативну групу з метою змінити «правила гри в державі».

Оберіть мову

Пошук

Gallery

KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA for-you-jesus-ua voskreslyj-isus-vhodyt-cherez-osobystu-molytvu ua-voskreslyj-isuse ua-isus-chrystos-pomer-i-voskres ua-jesus-the-lamb-of-god

Календар

Листопад 2017
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Жов    
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30  

Слово життя

«Якого видав Бог як жертву примирення, в Його крові, через віру, щоби виявити свою справедливість відпущенням гріхів колишніх»

Рим. 3,25 (від 19.11 до 03.12.2017)