Відповідь на скаргу щодо участі в поході за сім’ю

Начальнику Головного управління
Національної поліції у Львівській області
генералу поліції
В. В. Середі
Копії:
Голові ЛОДА
Міністру внутрішніх справ України

 

Відповідь на скаргу щодо участі в поході за сім’ю

(до звернення директора Інституту народознавства С. П. Павлюка...)

Шановний Валерій В’ячеславович!

Степан Павлюк, директор Інституту народознавства, відкрито звернувся до Вас зі скаргою на нашу релігійну громаду УП ГКЦ. Скаргу і коментар з грубим очорненням він оприлюднив і на РІСУ з метою викликати масову релігійну ненависть щодо УП ГКЦ.

С.Павлюк починає словами, цитуємо: «Якщо хтось їм найбільше нашкодив, то це я і тішуся з цього». https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/scandals/71537)

Хто така УП ГКЦ (Українська Правовірна Греко-Католицька Церква)

1.06.2015
Головному редактору
Львівської газети «Ратуша»
п. Миколі Савельєву
Львівська обласна державна телерадіокомпанія
в.о. генерального директора
Хвойницькому М. Г.

Відповідь на статтю в газеті «Ратуша» № 20 від 28.05-3.06.2015р., на круглий стіл у Львівській міській раді і на телепередачу ТРК Львів «Політична шахівниця» з 22.05.2015

Я, сестра Теодозія є членом контемплятивного монастиря сестер УП ГКЦ і цього року мені виповнюється 92 роки. Я пережила все підпілля і особисто пам’ятаю митрополита А. Шептицького. В березні цього року померла наша сестра Касіяна (93 роки), з якою ми разом прожили декілька десятиліть. Інші старші сестри в останні роки також відійшли у вічність. Вони і с.Касіяна ще пам’ятали митрополита А. Шептицького, який заснував наш контемплятивний монастир. Митрополит А. Шептицький подарував нам дім в Суховолі з великою ділянкою землі. У 1946 році в Україні була ліквідована Греко-Католицька Церква. Храми стали власністю Православної Церкви, монастирі були ліквідовані, а майно забрала держава. Наш монастир лишився недоторканим аж до 1950 року. Причина була в тому, що про нас майже ніхто не знав, ми не проводили ніякої активної діяльності, бо були закриті в монастирі і молилися. Коли нас вигнали з монастиря в Суховолі, ми жили в підпіллі в малих групках.

Відповідь на очорнення в журналі «Розмір» 3/2014

21.01.2015p.

Єпископам і священикам Словаччини

Редакції журналу «Розмір»

У статті під назвою «Регресивна реформа в Католицькій Церкві» Роберта Сарки йдеться про очорнення патріарха Візантійського Католицького (Вселенського) Патріархату Іллі. Тому що я знаю його багато років, у сумлінні відчуваю обов’язок не мовчати, а водночас вимагаю опублікувати мою відповідь в журналі «Розмір».

У 1991 році я разом з ним вступив до новіціяту Отців Василіян у Варшаві. Потім ми обоє були в цьому чині у Словаччині, в Чехії і в Україні.

По-перше, щодо єпископських свячень, я разом з ним і ще з двома василіянами був висвячений на єпископа. З огляду на надзвичайні обставини, прийняття єпископських свячень було оправданим. Кардинал Гузар публічно проповідував єресі, які заперечують суть Католицької Церкви і християнства. Для цього він зловживав офіційним авторитетом Церкви. Прийняття єпископських свячень було ефективним засобом для збереження ядра правовірної мученицької Церкви в Україні від відпаду до єресей.

Відповідь на публічне очорнювання

Львів, 30 жовтня 2013р.

Начальнику СБУ у Львівській області

Федірко Володимиру Миколайовичу

 

Шановний пане Начальнику!

ЗIK опублікував публічне очорнення з боку Голови ЛОДА В. Шемчука.

Цитата Голови ЛОДА з ІА ЗІК: «Станом на сьогодні особисто в мене є претензії до СБУ, – зазначив Віктор Шемчук. – Нещодавно пан Догнал заявив, що просить ввести в Україну війська Російської Федерації і Білорусі й навести тут конституційний лад».

Відповідь: Це є маніпуляція В. Шемчука. Про збереження незалежності України попросив я, Глава і Архиєпископ УП ГКЦ. Але тут не йдеться про анексію до Росії! Сьогодні незалежність України є під реальною загрозою. Втрату незалежності намагаються реалізувати через Угоду про Асоціацію з ЄС, через кредитну угоду з ЄС, або через угоду про сланцевий газ. Що стосується кредиту 610 млн. євро від ЄС, передумовою укладення кредиту є відмова від імунітету та суверенітету української держави. При таких кричущих фактах обов’язком Голови ЛОДА, пана Шемчука, а по суті і кожного українського патріота, є просити допомоги в захисті української незалежності. І навпаки, не просити про це є зрадою. Отож смішно говорити тут про порушення кримінальної справи проти невинного Патріарха. Кримінальна справа мала б бути відкрита на прихованих і явних зрадників України, а не на тих, які захищають суверенітет України.

Звернення Візантійського Патріархату до Міністра доходів і зборів України

Львів, 13.08.2013р.
Міністерство доходів і зборів України
Міністру Клименку Олександру Вікторовичу

 

Шановний Олександре Вікторовичу!

Звертається до Вас Візантійський Вселенський Патріархат у справі газети «Експрес». Ця газета допустилася багаторазового вульгарного очорнення нашого Патріархату. Патріарха Іллю і нас, членів Патріархату, називає сектою, що є протизаконним очорненням. Крім того, наш Візантійський Патріархат, який бореться за збереження християнських і моральних цінностей українського народу, називає у своїх публікаціях «чорним братством» і абсурдно його прирівнює до злочинного «Білого братства». Газета брехливо очорнила Патріарха, називаючи його співпрацівником КДБ, і свої очорнення повторно публікувала, так що Патріарх був змушений подати запит до Міністерства внутрішній справ Чехії, яке надіслало офіційне підтвердження про його абсолютну невинність. Однак «Експрес» це нахабно ігнорував, і навіть з ненавистю вимагав його депортації з України в Чехію.

Священики УГКЦ Золочева підтримують злочинну ювенальну юстицію та збочену гендер-гей ідеологію /Відповідь на статтю/

 

На сайті Церкви УГКЦ Блаженного Миколая Чернецького в м. Золочеві появилася стаття безіменного «Католицького оглядача (КО)», повна неправдивих інформацій, перекручень та очорнень відносно подій 01.03.2013р. в м. Золочеві.

Нагадуємо, що цього дня в місті відбулася мирна санкціонована маніфестація свідомих батьків на захист українських дітей від ювенальної юстиції та від збоченого гендер-гей виховання в школах. Маніфестацію організувала ГО «Союз християнських матерів». Натомість КО порушуючи Закон України, етики і моралі образливо називає християнських батьків – сектантами та неправдиво подає, що нібито їхні заходи були «неподобством» та протиправні. КО обманює, нібито маніфестуючі зірвали загальні збори в ЗОШ №2 м. Золочева.

Відповідь на неправдиві інформації у статті «Між греко-католиків вбивають клин!» газети «Високий Замок» № 19 від 7-13 лютого 2013

Львів, 16.02.2013р.

Редакції газети „Високий Замок”

 

У тижневому випуску газети «Високий Замок» №19 з 7-13 лютого 2013 року на титульній сторінці була опублікована стаття під назвою: «Між греко-католиків вбивають клин!». В цій статті є серія брехень та очорнень. Яка мета цієї статті? Яку ціль має автор Іван Фаріон і редакція ВЗ?

Запитуємо: Чи газета ВЗ дала себе обманути, подібно, як газета «Експрес», яка на замовлення апостатичної ієрархії УГКЦ три місяці проводила брехливу кампанію очорнень проти проводу і вірних УП ГКЦ? Чи ВЗ також хоче йти слідами «Експресу»?

Однак якою є правда? Апостатична ієрархія УГКЦ та прості віруючі уникають суттєвого питання: Чи кард.Гузар проповідує єресі, чи ні? Відповідь однозначна: проповідує. У книзі «Бесіди з блаженнішим Любомиром Гузаром: До постконфесійного християнства» проповідує декілька єресей, які заперечують суть християнства:

Експрес спасає церковників

На титульній сторінці «Експресу» № 103 від 20.09.2012 є стаття під назвою «Удар по церкві». Ця стаття знову є горою брехні, маніпуляцій та грубих очорнень. Мета статті – перешкодити законній реєстрації УП ГКЦ. Законна реєстрація класифікується як «удар по церкві УГКЦ». Насправді ж йдеться про дискримінацію релігійної меншини УП ГКЦ з метою утримування її в стані безпритульності, щоб її можна було грубо очорнювати, як до цього дійшло в наклепницькій кампанії «Експресу» за співпрацею І.Возьняка, Архиєпископа УГКЦ.

Архи-церковники і масони Львова депортують /Відповідь Степану Павлюку/

Львів, 9 вересня 2012

 

Степан Павлюк, директор Інституту народознавства, Голова львівської масонської ложі, опублікував 31.08.2012 очорнюючий лист, а 4.09.2012 в іншому листі вимагає депортації Патріарха Іллі. Архиєпископ Возьняк в тому ж дусі 27 серпня 2012р. написав пастирський лист. Обидвом листам передувала очорнююча кампанія газети «Експрес» проти УП ГКЦ, за якою стоїть Возьняк разом з ложовим братством Львова. Архиєпископ Возьняк разом з кардиналом Гузаром засновували відгалуження масонської організації (див. газета «Україна Козацька» 5-6/2009). Гузар каже: «Я не масон, це мій брат.» (Високий Замок № 206 11/2003). Гузар 1 грудня 2011 разом з масонами заснував т.зв. ініціативну групу з метою змінити «правила гри в державі».

Відповідь на архипастирський памфлет Возьняка

Львів, 5.09.2012

 

27 серпня 2012р. архиєпископ Возьняк написав т.зв. пастирський лист, який є карним злочином масового розпалювання релігійної ненависті щодо релігійної меншини УП ГКЦ, яка є самостійною Церквою. Три роки тому вона відділилась від єресей Гузара. Кардинал Гузар приніс вчення, повне єресей, яке заперечує основні християнські правди, Традицію і Св. Письмо. Гузар звів мученицьку Церкву УГКЦ на шлях єресей, що веде до вічної погибелі. Ним сформована ієрархія поділяє його єресі і обманює віруючий люд побожними фразами. В т.зв. пастирському листі він 10 разів брехливо і образливо назвав УП ГКЦ сектою. Це ознака нетолерантності, ненависті і грубих публічних очорнювань. Возьняк з’єднався з такими єресями Гузара:

«Експрес» – фабрика брехні

Львів, 14.08.2012

Генеральний Прокурор України

В.П. Пшонка

Шановний пане Генеральний прокурор!

Газета «Експрес» 9.08.2012 №86 (6492) статтею «Підроблений патріарх-2» продовжила серію своїх вигаданих трилерів. Відразу ж в підзаголовку кинули неаргументовані навіюючі страх фрази: «члени секти Догнала підробляють документи надзвичайної ваги; що може спонукати служителя Бога підняти руку на жінку?». Мішенню очорнень журналісти «Експресу» зробили Патріарха ВКП Іллю та архиєпископа Михайла Осідача, Главу УП ГКЦ. Метою цієї статті, яку замовили церковники УГКЦ, було – скомпрометувати авторитет владики Михайла, а тим самим і цілу УП ГКЦ. Стратегічним пунктом для них стали єпископські свячення владики Михайла. Тому першочерговим завданням було висміяти їх і поставити під сумнів навіть його священство.

Оберіть мову

Пошук

Gallery

ua-what-did-jesus-do-for-you isus-i-sjogodni-duchovno-prychodyt ua-chrystos-narodzujetsja ua-god-is-almighty ua-realize-in-prayer-jesus-is-here ua-the-life-of-a-christian-is-a-spiritual-battle

Календар

Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Січ    
  1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28  

Слово життя

«Хіба не знаєте, брати, що закон панує над людиною, поки вона живе? Отак і заміжня жінка, поки живе чоловік, зв’язана з ним законом; а коли помре чоловік, вона звільняється від закону чоловіка»

Рим. 7,1-2 (від 10.02 до 24.02.2019)