Пастирське послання на Великий піст

Дорогі вірні у Христі!

20 березня ми пережили першу неділю Великого посту. В суботу, 19 березня, був намір осквернити Львів гей-парадом, тобто походом гордості гомосексуалістів. Тільки чудом цьому вдалося перешкодити. Звичайно, це плід також і ваших молитов. Крім того, свій внесок зробили і добрі намагання тих людей, які словом або іншим способом посприяли тому, щоб цей похід не відбувся. Цим Львів і Галичина, а також вся Україна була охоронена від Божого покарання.

В якому стані сьогодні перебуває Україна? Заплановано вже 8-му мобілізацію. На Сході України немає справжнього миру. Люди помирають і калічать себе взаємно як з одної, так і з другої сторони. Існує два рішення – або якнайшвидше взаємно простити один одному, закінчити війну і врегулювати конфлікт мирним шляхом, або відкинути взаємне прощення та мир і вимагати жертв – людських життів, а водночас економічного виснаження. Хто з цього матиме користь? Україна, Росія чи Америка? Майбутнє покаже.

Планується злочинний напад на правовірний монастир у Дрогобичі

З близького оточення Міської Ради м. Дрогобича стало відомо, що в ці передвиборчі дні планується розбійницький напад на правовірний монастир у місті Дрогобичі, по вул. Копистенського, 14, в якому проживають монахи Української Правовірної Греко-Католицької Церкви.

Насильство над Правовірною Церквою чинять на замовлення відпалої ієрархії УГКЦ вже декілька років підряд. Свідомо обманюючи віруючих і представників державних органів, верхівка УГКЦ домагається не лише моральної, але й фізичної ліквідації правовірних. За останні місяці, на замовлення ієрархії УГКЦ, було скоєно декілька варварських нападів на правовірні монастирі у Брюховичах біля Львова.

Терористичні акції на замовлення УГКЦ

В понеділок, 22 червня 2015 року, на жіночий монастир св. пророка Іллі в Брюховичах біля Львова був вчинений озброєний напад чоловіків в масках на замовлення ієрархії УГКЦ. Монастир, який заснував ще в 1925 році митрополит А. Шептицький, пережив підпілля, переслідування, комуністичний режим і попри все це зберіг правдиву католицьку віру.

Контемплятивний монастир сестер належить до Української Правовірної Греко-Католицької Церкви (УП ГКЦ), яка зберігає спадкоємство правовірності митрополита А. Шептицького і дистанціюється від сучасних єресей. А кардинал Гузар проповідує єресі – ставить під сумнів Божество Ісуса Христа, заперечує вічність пекла…, схвалює гомосексуалізм, пропагує чародійництво і сам ворожить маятником. За це прийшло Боже прокляття не тільки на Гузара, але і на всіх, які йому підпорядковуються. Гузар також запровадив в церкву корупцію – продаж і купівлю парафій, хабарі за вступ в семінарію, високі тарифи за уділення Святих Тайн, за похорон та інше.

Суд на замовлення УГКЦ

В черговий раз показався на яв конвеєр створених фальсифікацій, брехень, підкупів, корупції, лицемірства церковників-апостатів УГКЦ, що використовували при цьому  державні органи СБУ. 24 червня 2015р. над 2 єпископами правовірної церкви у Жовкві сконструювали штучний суд, на якому їм закидали звинувачення, в яких немає ані долі правди.

Хто така УП ГКЦ (Українська Правовірна Греко-Католицька Церква)

1.06.2015
Головному редактору
Львівської газети «Ратуша»
п. Миколі Савельєву
Львівська обласна державна телерадіокомпанія
в.о. генерального директора
Хвойницькому М. Г.

Відповідь на статтю в газеті «Ратуша» № 20 від 28.05-3.06.2015р., на круглий стіл у Львівській міській раді і на телепередачу ТРК Львів «Політична шахівниця» з 22.05.2015

Я, сестра Теодозія є членом контемплятивного монастиря сестер УП ГКЦ і цього року мені виповнюється 92 роки. Я пережила все підпілля і особисто пам’ятаю митрополита А. Шептицького. В березні цього року померла наша сестра Касіяна (93 роки), з якою ми разом прожили декілька десятиліть. Інші старші сестри в останні роки також відійшли у вічність. Вони і с.Касіяна ще пам’ятали митрополита А. Шептицького, який заснував наш контемплятивний монастир. Митрополит А. Шептицький подарував нам дім в Суховолі з великою ділянкою землі. У 1946 році в Україні була ліквідована Греко-Католицька Церква. Храми стали власністю Православної Церкви, монастирі були ліквідовані, а майно забрала держава. Наш монастир лишився недоторканим аж до 1950 року. Причина була в тому, що про нас майже ніхто не знав, ми не проводили ніякої активної діяльності, бо були закриті в монастирі і молилися. Коли нас вигнали з монастиря в Суховолі, ми жили в підпіллі в малих групках.

Пастирське послання Синоду єпископів УП ГКЦ до християн України /II частина/

Львів, 18.04.2014р.

Говорити про славне Христове воскресіння без покаяння, без признання своєї вини є  лицемірством і глузуванням з Бога. Для України, щоб вона спаслася, сьогодні є тільки один-єдиний шлях – правдиве покаяння! Мусить назвати гомосексуалізм гріхом! Повинна засудити самогубну систему, засновану на ідеології гомосексуалізму. Америка публічно проголосила гомосексуалізм пріоритетом своєї закордонної політики. ЄС також на перше місце поставив гомосексуалізм під магічним терміном «гендер». Цим нищить всі моральні, духовні та християнські цінності. Гомосексуалізм нерозривно пов’язаний з викраданням дітей та їхнім моральним і духовним каліченням. Коли цю дуже простеньку правду Україна не хоче признати, і хоче скочити в прірву, то хай потім в цьому не звинувачує Бога.

Існують ще останні можливості, коли відважні особи можуть протистояти цій смертоносній і геноцидній брехні і задля їхньої віри та пожертвування власного життя Україна в останню секунду може бути врятована. Тому знову закликаємо усіх щирих християн: Зупиніться на шляху до погибелі! Почніть чинити правдиве покаяння і назвіть гріх гріхом!

Запланований геноцид УП ГКЦ

18 квітня 2014 року
Генеральному Прокурору України

Міністру внутрішніх справ України

Голові Служби безпеки України

Вельмишановні державні чиновники!

Цього тижня, коли християни по цілому світі згадують страсті Христові (зраду, беззаконне засудження Ісуса, бичування та смерть Ісуса на хресті), ми довідалися, що керівництво УГКЦ нарешті домоглося в державних органів здійснення релігійного геноциду правовірних греко-католиків.

Як нам стало відомо, СБУ в Львівській області приготувало в цій справі масштабну акцію, яка включає також фізичну ліквідацію небажаних осіб. СБУ вже тільки чекає на «команду» з Києва.

Також нам стало відомо, що Самооборона м. Золочева повірила вигаданій інформації та фанатичним очорненням, розказаним про нас її ідеологічними лідерами – священиками УГКЦ Сукмановським, Галаєм та Вільчинським, та прийняла рішення вчинити погром нашим вірним у їх домівках. Ці акції заплановано на 1 та 9 травня 2014 року. Ці священики прилюдно на проповідях та в районній раді домагалися нашої фізичної ліквідації.

Однак, насправді ми не порушили жодних законів України і не скривдили жодної людини. Любимо Бога та Український народ. Про це всім відомо.

Пастирське послання Синоду єпископів УП ГКЦ до християн України /I частина/

Львів, 18.04.2014р.

Дорогі християни!

Ми наближаємося до кінця Великого посту, який завершується Страсною П’ятницею, коли ми пригадуємо Христову смерть на хресті. Ісус на Голгофі помер за всіх людей, тобто за кожного з нас особисто. Ми творимо спільноту, творимо український народ. Розп’яттю Христа передувала зрада Юди. Тоді слідував несправедливий суд, як церковний, так і світський. В закуліссі стояла тодішня церковна ієрархія, яка протиставилась Богу та Божому слову і видала Божого Сина на смерть на ганебному хресті. Коли Ісус був засуджений, зазнав жорстокого бичування і болючого та принизливого коронування терням. Потім була Хресна дорога, під час якої Ісус падав декілька разів, коли ішов на місце страти. На Голгофі Ісуса прив’язали до хреста, прибили Йому руки і ноги, а потім піднесли хрест. Три години найбільшого болю: фізичного, психічного і духовного. Ісус страждає і помирає. Під час страждань Ісус промовляє сім останніх слів з хреста. Першим словом, коли Йому забивають в руки цвяхи, Ісус молиться за своїх ворогів: «Отче, прости їм, бо не знають, що роблять». І в цьому Ісус є для нас прикладом.

Гендерна ідеологія /Депутатам Обласних рад/

Львів, 1.03.2014 р.

Депутатам Обласних рад

 

Шановні депутати!

Коротко хочемо інформувати вас про гендерну ідеологію. Гендер, так як він репрезентується зараз лобістами і ЗМІ, здається чимось нешкідливим або навіть позитивним, чи просто необхідним.

Коли кілька років тому почали публічно говорити про гендер, то всі ми думали, що йдеться тільки про те, щоб жінки і чоловіки були рівноправні: чи політично, чи юридично, чи з точки зору працевлаштування. Але з часом ми з’ясували, що про це зовсім не йдеться. Гендерна ідеологія хоче знищити «стереотипи», які походять з природного морального закону: наприклад, сім’я = батько (чоловік), мати (жінка) та їх діти.

Гендер ідеологія, по суті, є тим, що коли дитина народиться і має чоловічі органи, то це не означає, що вона є чоловіком. Ця ідеологія стверджує, що дитина сама мусить визначити, чи вона є  чоловіком, чи жінкою (або одним з 13 видів гендеру), відповідно до того, як себе почуває.

Правдива революція починається від себе

Львів, 28.02.2014р.

Події, які розгорнулися в Україні, тривожать кожного українця. Але чи змінивши людей при владі, зміниться сама система? – Ні! Як змінити «систему наживи»? – Почавши від себе! Що спричинило до такого стану зубожіння в Україні? – Можна шукати багато відповідей та скидати відповідальність на когось, але справжньою причиною є гріхи народу. Бог це на нас допустив. Ми, українці, відійшли від живого Бога! Це наша спільна провина.

За роки незалежності України маємо більше 40 млн. абортів, поширення алкоголізму, наркоманії, неморальності, розводи та подружні зради, торгівлю дітьми, гомосексуалізм, гей-парад, корупцію у державі та в Церкві, грошолюбство, непрощення, магію, поганські практики та вірування, альтернативну медицину, рок-музику та культ сатани, беззаконня та несправедливість тощо. Україну політики продавали вже з самого початку.

В ці дні пригадуємо собі…

В ці дні пригадуємо собі річницю відходу у вічність першого Глави Української Правовірної Греко-Католицької Церкви архиєпископа Михайла Осідача.

Подай Господи рабу Твоєму Кир Михаїлу вічную пам’ять.

 

Див. відео: Українська Правовірна Греко-Католицька Церква сьогодні

Оберіть мову

Пошук

Gallery

ua-what-did-jesus-do-for-you isus-i-sjogodni-duchovno-prychodyt ua-chrystos-narodzujetsja ua-god-is-almighty ua-realize-in-prayer-jesus-is-here ua-the-life-of-a-christian-is-a-spiritual-battle

Календар

Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Січ    
  1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28  

Слово життя

«Хіба не знаєте, брати, що закон панує над людиною, поки вона живе? Отак і заміжня жінка, поки живе чоловік, зв’язана з ним законом; а коли помре чоловік, вона звільняється від закону чоловіка»

Рим. 7,1-2 (від 10.02 до 24.02.2019)