Правий сектор оголосив про створення ветеранами АТО організації за сімейні цінності, що буде боротися з екстремістами-гомосексуалістами

«Правий сектор» заявив про створення нової організації – Союз захисту сімейних цінностей, яка виступить проти нав’язування Україні «ідей гомосексуалізму».

В заяві організації, опублікованій на сайті «Правого сектора», стверджується, що її заснували державні і політичні активісти, волонтери і ветерани АТО. Згідно ідеологів союзу, сильні сімейні цінності і традиції є основною мотивацією українців боротися за майбутнє своєї        держави. Саме тому союз має намір протиставитися «екстремістським ідеям, зокрема гомосексуалізму».

Заявивши про своє існування, учасники нової організації, «не відходячи від каси», висунули перші вимоги. Вони закликають захищати українську культуру і християнство від «екстремістів-гомосексуалістів» і заборонити проведення будь-яких публічних ЛГБТ-заходів в нашій державі. «Нехай вони своє збочене життя залишають в своїх помешканнях», – настоюють захисники сімейних цінностей.

Річниця ювілейної обнови Хрещення

В неділю, 6 липня 2014р., мине рівно рік від ювілейної обнови Хрещення в Дніпрі у Києві. Ми живо пригадуємо, як в надвечір’я празника Різдва св. Івана Хрестителя Патріарх Ілля Візантійського Вселенського Патріархату, перед храмом св. Софії в Києві під час урочистої Літургії проголосив за святого чеського проповідника покаяння і пророка Івана Міліча з Кромнержижа. Після урочистої Літургії, ми, віруючі УП ГКЦ, разом зі своїми єпископами і з Патріархом Іллею, співаючи пісні, пішли урочистою ходою з хоругвами і транспарантами від храму св. Софії до пам’ятника св. Ольги, св. Андрія і слов’янських апостолів св. Кирила і Методія.

Відповідь пастору

Україна, Львів 23.03.2014р.

 

Дорогий брате у Христі!

Дякуємо за Твій щирий і підбадьорюючий лист.

Що стосується прохання про молитву, не хочемо, щоб наша відповідь була якоюсь побожною  фразою. Усвідомлюємо, що через Твою щирість  Бог може пробудити нову хвилю пробудження втомлених і паралізованих світом християн. Згадуємо свідчення Девіда Вілкерсона. Він вирішив відмовитися від перегляду телевізора, а зекономлений час присвятити молитві. Бог через цю начебто дрібницю викликав хвилю пробудження між наркоманами.

Ми тут молимося за духовне пробудження не тільки в Україні, але і в Росії. Тут не є територія індуїзму, буддизму чи поганства. Це територія, де впродовж тисячі років народи були під впливом християнства, а саме Православної Церкви. Щоб настало пробудження, краще кажучи, духовне воскресіння, то цей процес представлений візією пророка Єзекиїла про сухі кості (Єз. 37). Відпале християнство зі своїм законництвом, обрядовістю, фарисейством і садукейством часто є для місії більшим блоком, ніж якби вона проводилась на нехристиянській території

Відповіді на листи Патріархату (24.04.2014)

Патріарх Ілля!

Хочу подякувати вам за надіслані листи (заклики і перестороги). Я отримав їх від Вас минулого року вже декілька. Що стосується Ваших повідомлень, які надсилаєте, то щоразу відчуваю, що Господь мене у чомусь освідчує і дзвонить у дзвін правди.

Признаю, що я  не був таким чистим пастором, яким повинен був бути, тому просив у Господа прощення і допомоги. Якщо Ви дійсно справжні послідовники Ісуса Христа, прошу Вас також молитися за мене, щоб я був таким, яким Ісус хоче мене бачити. Буду проводити більше часу в молитвах, як Ви закликали, а також буду просити за дар покаяння і за наш народ.

Св. Софрон Єрусалимський і сучасність

Львів, 7.04.2013

 

Народився близько 560 року в Дамаску і помер 638 року в Єрусалимі. У молодості був вчителем – софістом, але незабаром відійшов до монастиря св. Теодозія, де познайомився і потоваришував з Іваном Мосхом. Разом вони відправилися до палестинських і сирійських монастирів, щоб збагатитися досвідом місцевих монахів. Потім кілька років жили в Олександрії і допомагали управляти місцевою церквою св. Івану Милостивому. Згодом вони відправилися у поїздку до Риму, де Іван Мосх у 620 році помер. Св. Софрон 630 року повернувся в Єгипет. Тут дуже поширилась єресь монотелітизму, яка пропагувалась Олександрійським патріархом Киром. Монотелітизм був практичним продовженням монофізитства, тобто єретичного вчення про те, що людська природа Христа була поглинена Божою природою, а отже Господь Ісус не був правдивою людиною. Однак якщо Господь Ісус не є правдивою людиною, подібною до нас у всьому, крім гріха (Євр.4,15), то тоді Він не міг спасти нас своїм життям, смертю і воскресінням. Св. Софрон радикально виступив проти цього єретичного вчення. У 634 році він був обраний Єрусалимським патріархом. У 638 році після завоювання Єрусалиму сарацинами (мусульманами), коли Церква переживає свою Голготу,  св. Софрон помирає.

«ЕКСПРЕС» – ЗБРОЯ ДЛЯ ЛІКВІДАЦІЇ ПРАВОВІРНИХ /відкритий лист/

Львів, 16.06.2012

Генеральному Прокурору України

Пшонці В. П.

 

Шановний пане Генеральний прокуроре!

В четвер 14.06.2012 титульна сторінка «Експресу» шокує моторошною назвою «Секта, що викрадає дітей». Ще більшою несподіванкою є те, що після декількох рядків читач зрозуміє, що йдеться саме про правовірних греко-католиків, включаючи монахинь, які невтомно маніфестують власне проти викрадання дітей злочинним механізмом ювенальної юстиції. Ця загроза на сьогодні є реальністю і вже готують 750 т.зв. соціальних працівників для Львівської області, щоб починаючи з осені дійсно викрадати дітей. Правовірні не припиняють маніфестувати поки ще не пізно.

Викрадення кандидатки Галини з монастиря в Брюховичах

Заангажовані родичі за підтримки силових структур забрали дівчину з монастиря проти її волі, вдаючись до насилля та обману. Відповідальність за такі діі несе блаженнійший кардинал Гузар, та архиєпископ Возняк. Такими є їхні дії, що направлені на упадок католицької Церкви: просування єресей, а також дії супроти тих, хто відкрито говорить про відпад від віри; їх зловживання відчуттями родичів та державною владою. Монастир вийшов з підпорядкування Гузара, який прилюдно проповідує єресі. Жіночий контемплятивний монастир підтримує позицію Правовірного Синоду єпископів на чолі з Архиєпископом Михаїлом, за що і зазнає значних утисків з боку церковної влади.

Під тиском кардинала Гузара та його співпрацівників державні чиновники не хочуть зареєструвати цей Синод, що протирічить законодавству України. Це ставить Правовірний Синод, сестер монастиря, мирян та всіх, хто їх підтримує поза законом та є релігійною дискримінацією!

Завантажити: Прес-реліз Викрадення кандидатки Галини з монастиря

Оберіть мову

Пошук

Gallery

for-you-jesus-ua voskreslyj-isus-vhodyt-cherez-osobystu-molytvu ua-voskreslyj-isuse ua-isus-chrystos-pomer-i-voskres ua-jesus-the-lamb-of-god SAMSUNG

Календар

Вересень 2017
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Сер    
  1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

Слово життя

«І ось це свідоцтво: Бог дав нам життя вічне, і це життя – у Його Сині. Хто має Сина, той життя має; хто ж Сина Божого не має, той життя не має. Я вам писав це, щоб ви знали, що маєте життя вічне – ви, що віруєте в Ім’я Сина Божого»

1 Ів. 5,11-13 (від 10.09 до 24.09.2017)