Ставлення християнина і Біблії до гендерної ідеології

05.02.2019

Головне питання: хто є людина і хто є Бог?

Людина є створінням, залежним від свого Творця ‒ Бога. Вона сотворена на Божий образ, має духовну сутність. В момент смерті починається розпад людського тіла в порох. Дух іде на Божий суд, щоб здати звіт за своє життя. Якщо людина відкидала правду, убивала совість і в такому стані померла, то буде навіки засуджена. Людина, яка боролася з брехнею і злом, шукала і прийняла Правду, якою є Ісус Христос, буде вічно жити.

Бог створив людину: чоловіком і жінкою створив їх. Бог не створив жодного гендерного монстра.

Заклик християнам США, особливо єпископам і священикам

02.02.2019

Шановні єпископи, священики та християни США!

Восени ви, єпископи США, хотіли чітко протокольно визначити директиви для очищення Церкви від злочинів сексуального зловживання. Франциск категорично вам це заборонив, мовляв, це буде вирішуватися аж в лютому. Але що він заявив у літаку при поверненні з Панами про лютневу зустріч? Він начебто відчуває дещо перебільшені очікування. На зустрічі треба буде зосередитися тільки на тих аспектах, які назвав він! При цьому конкретизував, що на лютий він скликав голів єпископських конференцій, щоб запровадити «катехезу» щодо цієї проблеми.

Плоди II Ватиканського Собору через 54 роки

06.02.2019

Ісус сказав: «Дерево пізнається по плодах». Сьогодні ми пожинаємо плоди II Ватиканського Собору. На найвищих місцях у Церкві існує гомосексуальна мережа, а голова Церкви просовує ісламізацію та гендерну аморальність.

У 60-х роках у світі стрімко зросла інвазія окультизму і поганства з йогою. Настав вибух декадентської культури і сексуальної революції Кінзі. Якою була реакція Церкви? Через аджорнаменто Собор відкрив такому світу серце Церкви.

Відповідь кард. Мюллеру на «Маніфест віри»

11.02.2019

Ваша Еміненціє!

У своєму Маніфесті Ви цитували Катехизм Католицької Церкви (ККЦ). Катехизм забороняє уділяти Пресвяту Євхаристію розлученим, що живуть у другому подружжі (1457). Він не дозволяє приймати Тайну священства жінкам (1577). Людина, яка відкидає покаяння аж до смерті, буде навіки засуджена (1035)…

З Вашим Маніфестом і Вашими цитатами з Катехизму, що діє в Церкві з 1992 року, щирий католик мусить погодитися. Але реальність така, що у всіх католицьких навчальних закладах викладається єресь синкретизму з поганством і модернізм історично-критичного методу, побудований на атеїстичній філософії. Професор Латеранського університету в Римі заявив: «Катехизм мене не зобов’язує; я керуюся ІІ Ватиканським Собором». Однак II Ватиканський Собор відкрив двері єресям неомодернізму і синкретизму, а в результаті, плодом цього, згідно Рим.1,25 і наст., є гомосексуальна мережа в Церкві. Вона посилається на Катехизм, де вже є закодоване гомосексуальне гасло про антидискримінацію, гомофобію і антидискримінаційні закони. Ця єретична позиція Катехизму протирічить Святому Письму і Традиції.

Франциск в літаку знову про гомосексуалізм

29.01.2019

Питання журналіста: «Що ви очікуєте від лютневої зустрічі …?»

Цитата Франциска: «… Ми усвідомили собі, що на нас лежить відповідальність за катехезу щодо цієї проблеми, призначену для єпископських конференцій, і тому я закликав їхніх голів».

Коментар: Яка «катехеза щодо цієї проблеми»?! Що це за абсурд! Злочини слід називати злочинами і встановити справедливі та ефективні покарання. Метою має бути викорінення злочинності з Церкви. Винуватці повинні бути покарані, чи це священик, чи кардинал, чи папа. Також має відбутися повна зміна священичої формації. Сучасна є єретичною, а її плодом є содомія всередині Церкви, як свідчить послання до Римлян 1,18-28. Гомосексуальна мережа в Церкві мусить бути ліквідована. Гомосексуаліст не може бути висвячений на священика. Клірик, який здійснив гомосексуальний гріх, повинен бути позбавлений сану.

Франциск в літаку схвалює сексуальне псевдовиховання

31. 01. 2019

Питання журналіста: «Дехто звинувачує Католицьку Церкву в тому, що вона виступає проти сексуального виховання в школах. Який погляд на це має папа?»

Цитата Франциска: «Думаю, що в школах має бути сексуальне виховання».

Коментар: Ця заява псевдопапи є злочином проти Бога, проти батьків і найбільшим злочином проти беззахисних дітей! Франциск добре знає, що сьогодні означає термін «сексуальне виховання»! Мова не йде про виховання, але про запрограмовану деморалізацію і навіть сатанізацію дітей з найбільш раннього віку!

Франциск має фальшиву пошану до Матері Ісуса

24.01.2019

У Центральній Америці особливо вшановують Матір Ісуса. Тому Франциск, з метою маніпуляції, для зустрічі з молоддю в Панамі вибрав девіз Лк.1,38.

Що стосується пошани до Діви Марії, то св. Людовік М. Гріньйон де Монфорт каже: «Існує правдива і фальшива пошана до Діви Марії. Правдива пошана пізнається по плодах, а цим є покаяння, яке веде до Христа. Фальшива пошана уникає покаяння, відводить від Христа і походить від диявола».

Запитуємо: яку пошану до Діви Марії має Франциск, який представляє себе як Її великий шанувальник? Нещодавно Франциск проголосив єресь проти Діви Марії, якою заперечив догмат про Її Непорочне Зачаття. За його словами, Діва Марія не була охоронена від первородного гріха і народилася як грішниця! Франциск є єретик і має велику непошану до Діви Марії!

Франциск – Панама – Вігано

24.01.2019

З 22 по 27 січня 2019 року у Панамі проходить Всесвітній день молоді з Франциском, який прибув з Ватикану.

Що потребує сучасна католицька молодь?

Навернутися і чинити правдиве покаяння. Це означає відділитися від духа і системи цього світу. Тільки так вона зможе свідчити світу в силі Духа про Христа як про єдиного Спасителя. Тоді, виконуючи Божі заповіді, вона стане рятівною закваскою. І таким чином нутро молодого католика стане Божою оселею (див. Ів. 14,23).

Які плоди приносить Франциск майже за шість років?

Плодом є поступова ліквідація Церкви. Його діяльність з року в рік набирає сили.

Велика ложа оцінює Францискову програму церкви Нью Ейдж

15.01.2019

Велика ложа Іспанії на веб-сторінках свого вісника «El Oriente» реагувала на Різдвяне проголошення Франциска (25.12.2018 р.) про універсальне братерство, тобто про програму церкви Нью Ейдж. (https://mailchi.mp/gle/eloriente243).

Цитата з «El Oriente»: «Слова папи показують, на скільки сучасна церква далека від змісту енцикліки Humanum genus (1884), яка є останнім великим засудженням масонства».

Відповідь: Велика ложа чітко розуміє, що Франциск своєю заявою фактично скасував церковний документ Humanum genus, який ясно засуджує масонство, тому з масонами ми не можемо мати жодної спільної дороги! Але сьогодні Франциск її рішуче пропонує.

Недійсні канонізації Франциска

14.01.2019

Франциск проголосив святими трьох пап, які мають тісне відношення до ІІ Ватиканського Собору.

Іван XXIII започаткував цей Собор, Павло VI підтвердив його єретичного духа і програму, а Іван Павло II через апостатичний жест в Асижі і введення масонів до Церкви (новий кодекс) реалізував соборне аджорнаменто.

Всі три папи мають головну вину в інвазії єресей та внутрішньому розкладі, в якому опинилась Церква після Собору. Лжепророки ‒ єретичні теологи ‒ тепер мають зразок, як забезпечити собі канонізацію.

Програма цих трьох пап і їх наслідування не є дорогою до спасіння, але дорогою до вічної погибелі.

Аджорнаменто і Франциск

13.01.2019

Єресі, які Франциск проповідує і втілює, є не тільки його витвором ‒ вони мають глибоке коріння в дусі аджорнаменто, яке було основною програмою ІІ Ватиканського Собору. Ісус говорить про дерево і плоди (див. Мт. 7,17 наст.). На Франциску видно згубні плоди, але отруйне дерево ‒ це II Ватиканський Собор. З аджорнаменто Церква прийняла духа світу і вигнала Святого Духа. Дух брехні змінив Духа правди! Собор проголосив пошану до поганських культів, а в результаті, до їх демонів. Таким чином він легалізував гріх проти першої заповіді Декалогу. Це до неба волаючий злочин! Розпочався процес внутрішнього розкладу Церкви через непошану до найсвятішого, єдиного істинного Бога!

Які конкретні плоди приносить Франциск? У Amoris laetitia він заперечує існування об’єктивно дійсних моральних норм, даних Богом, і словами та жестами насміхається з надзвичайно наполегливої Божої перестороги перед гомосексуалізмом. За цей аморальний злочин Бог покарав Содом і Гомору, щоб дати пересторогу для майбутніх поколінь (див. 2Пт. 2.6, Юд. 7).

Хоч Собор не схвалив гомосексуалізм, але через єресі та синкретизм створив умови, щоб дух гомосексуалізму міг прийти і масово заморити не тільки світ, але й Церкву. Це злочин II Ватиканського Собору.

Францискова програма Церкви Нью Ейдж

12.01.2019

На Різдво Франциск фактично проголосив нову Церкву Нью Ейдж.

Цитата: «Братерство між людьми різних релігій (…) Отож наша відмінність нам не шкодить, вона не представляє жодної небезпеки, це, скоріше, багатство. Це як у ситуації з митцем, який хоче створити мозаїку: краще мати у розпорядженні каміння різних кольорів, ніж працювати лише з кількома кольорами».

Відповідь: Франциск стверджує: «Братерство серед людей різних релігій». Це неможливо! Братерство означає мати спільного отця. У братерстві можуть перебувати різні поганські культи, бо вони мають спільного батька, диявола (див. 1Кор. 10,20). Але неможливо, щоб ті, які прийняли Христа і стали дітьми небесного Отця мали братерство з тими, які вшановують демонів. «Нема ніякої згоди (братерства) між Христом і Веліялом» (2Кор. 6,15). Бог створив усіх, але погани не поклоняються Йому. Бог хоче усіх спасти, але хто не прийме Спасителя Ісуса Христа, «той не має і Отця» (див. 1Ів. 2,23).

Оберіть мову

Пошук

Gallery

ua-what-did-jesus-do-for-you isus-i-sjogodni-duchovno-prychodyt ua-chrystos-narodzujetsja ua-god-is-almighty ua-realize-in-prayer-jesus-is-here ua-the-life-of-a-christian-is-a-spiritual-battle

Календар

Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Січ    
  1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28  

Слово життя

«Хіба не знаєте, брати, що закон панує над людиною, поки вона живе? Отак і заміжня жінка, поки живе чоловік, зв’язана з ним законом; а коли помре чоловік, вона звільняється від закону чоловіка»

Рим. 7,1-2 (від 10.02 до 24.02.2019)