Візантійський Вселенський Патріархат (BBП) поступово публікує працю дослідника, який самовіддано вирішив запропонувати її Патріархату, щоб насамперед для Росії, України, Білорусії надати цю актуальну інформацію, що попереджає про автогеноцид слов’янських народів. BBП видає цю публікацію з нагоди 1025-річчя Хрещення Київської Русі.

На цю східну місію автору Віку Флейму дають благословення

+ Ілля

Патріарх ВВП

+ Тимотей, ЧСВВр          + Методій, ЧСВВр

Єпископи-секретарі

Львів, 1.06.2013р.

9. ВИСНОВОК + 10. ДЖЕРЕЛА І ПОСИЛАННЯ

9. ВИСНОВОК

 

Це дослідження призначене, щоб повідомити Вам про реальні небезпеки, які засоби масової інформації від Вас приховують або спотворюють. Тому Вам, в свою чергу, необхідно інформувати якомога більше людей про небезпеки, які вже на порозі, щоб люди ПОЧАЛИ ДІЯТИ проти того, що деякі всесвітні організації підготували проти нас…

Вам здається ця дійсність безпросвітною? Добре, але безпросвітність не є перешкодою, щоб ми щось робили. Ми кожен день є ковалями долі світу, і злочинна система, підготовлена для нас, не зможе досягти успіху, якщо люди в усьому світі будуть протистояти цій системі. Але ми повинні змінити наші погляди і реагувати! Ми повинні мати хоробрість відсунути убік свій комфорт і висловити свою незгоду. Крім того, ми повинні бути поінформовані, але водночас і бути обережними і систематично перевіряти надану нам інформацію (не треба забувати, що засоби масової інформації перебувають під жорстким контролем уряду і є частиною великих наднаціональних організацій, які власне і є коренем проблеми, бо зазвичай подають фальшиві або спотворені інформації).

8. ДОДАТКОВІ ТЕХНОЛОГІЇ ДО МІКРОЧІПОВИХ ІМПЛАНТАНТІВ

Зараз будемо говорити, але дещо лаконічно, про деякі існуючі технології, які можуть мати зв’язок з чіпами-імплантантами, щоб їх “удосконалити” або підвищити можливості маніпуляції та контролю свідомості, тіла і поведінки.

Будь ласка, пам’ятайте це: все, що сказано в цій частині статті, вже тепер існує. Якщо Ви не чули про це в засобах масової інформації або якщо Ви поки що не чули про це взагалі, це не означає, що якісь речі не плануються без Вашого відома!

Кібернетика та трансгуманізм:

Ця частина технології знаходиться (офіційно!) тільки в першій стадії розвитку. Однак, деякі статті, наприклад, стаття, що вийшла у Washington Post 28-ого серпня 2001р. (французька версія статті: http://www.lemonde.fr, випуск від 15-го листопада 2001 року), не можуть залишити нас байдужими.

7. ДУХОВНА НЕБЕЗПЕКА ЧІПА – З ТОЧКИ ЗОРУ БІБЛІЇ

Навіть якщо Ви не віруючий, я думаю, що ця глава буде дуже корисною для Вас.

Біблія містить багато важливих послань. В останній частині Біблії, яка називається книга Одкровення, її автор – святий апостол Йоан говорить про те, що йому було об’явлено про останні часи, які ведуть до другого приходу Ісуса Христа.

Цю частину Біблії особливо важко зрозуміти буквально, тому що апостол Йоан використовує багато образів, щоб розповісти нам про “кінець світу”. Він попереджає нас про антихриста, про лжепророка, про “звіра” і “знамено звіра” [в іншому перекладі “клейно звіра”], який буде намагатися довести людство до загибелі. Йоан також описує Судний день і способи, якими буде Бог попереджати, і посилати лиха на землю, відділяючи, таким чином, добрих від злих.

6. СПРОБИ ЗМУСИТИ ЛЮДЕЙ ПРИЙНЯТИ ЧІПИ-ІМПЛАНТАНТИ

Як ми вже говорили раніше, підшкірний чіп буде нам представлений як чудовий пристрій, щоб ми прийняли його без жодних сумнівів. Але не слід забувати: якщо Ви дозволите імплантувати цю нечисть у Ваше тіло, то з Вашою свобідною волею, з Вашим приватним життям і Вашою свободою буде покінчено!

Ось деякі аргументи, представлені організацією Applied Digital Solutions (ADS) і її дочірньою компанією Verichip Corporation, якими вони підло прикривають справжні цілі застосування чіпів-імплантатів:

  • Забезпечення безпеки всіх інтернетівських електронних платіжних операцій, пов’язаних з електронними грошима (електронна комерція, електронні платежі).
  • Пошук і порятунок людей, включаючи зниклих дітей або дітей, взятих в якості заручників і т.д.
  • Медичний моніторинг за пацієнтами високого ризику.

5. РЕАЛЬНІ НЕБЕЗПЕКИ ПІДШКІРНОГО МІКРОЧІПА

Отже надзвичайні небезпеки нейронних та мозкових чіпів є очевидними. А тепер, давайте повернемося до підшкірних чіпів.

Ця нова технологія має численні ризики:

 

A) Небезпеки для приватного життя:

Як ми бачили раніше, мікрочіпи-імплантанти містять численні дані, і деякі з них дуже особисті (генеалогія сім’ї, інформації про податкові звіти, досьє правопорушника і т.д.). Використання такого чіпа може бути серйозним порушенням права на приватне життя.

В даний час навіть поліцейські не мають так багато докладних інформацій про людей! Для того, щоб мати такі точні та повні інформації, які містить мікрочіп, нам потрібно було б зібрати інформації від поліції, банківські інформації, інформації з міністерства фінансів, судів і муніципалітетів, від лікарів та органів соціального забезпечення!

4. НЕЙРОННІ ЧІПИ, МОЗКОВІ ЧІПИ-ІМПЛАНТАНТИ І “BRAIN MACHINE INTERFACE PROGRAM” (“МОЗКОВО-МАШИННИЙ ІНТЕРФЕЙС”)

Варто також згадати про існування НЕЙРОННИХ І МОЗКОВИХ чіпів, які імплантовані безпосередньо в нерви або в мозок. Тут говориться про “brain machine interface program”, – пристрій, який дає можливість передавати сигнали з мозку в комп’ютер. Мова йде про проект, створений Управлінням перспективних оборонних досліджень – DARPA (агентство, що безпосередньо підпорядковується вищому керівництву Міністерства оборони США). Сюди можна зарахувати і “Activa Parkinson’s Control Therapy” від компанії Medtronic або системи “Braingate” і “NeuroPort” від компанії Cyberkinetics. Також можна згадати про дуже небезпечний мозковий чіп MMEA (Multiple Micro Electrodes Array). Звичайно, ці чіпи дозволяють ПОВНИЙ розумовий, поведінковий і емоційний контроль. Також можуть у людини, якій було імплантовано чіп, викликати почуття задоволення або … БОЛЮ згідно волі того, хто посилає сигнали з наземної станції! Ці чіпи є не тільки ефективним засобом обмеження народжуваності, але також і жахливою і небезпечною ЗБРОЄЮ!

Ці нейронні і мозкові чіпи ВЖЕ використовувалися у Франції та Бельгії на пацієнтах з хворобою Паркінсона та хворобою Альцгеймера, щоб зменшити деякі тривожні симптоми цих хвороб (потрібно відзначити, що ці чіпи ЖОДНИМ ЧИНОМ не “лікують”, тільки пригнічують небажані симптоми!).

3. ПОТОЧНА СИТУАЦІЯ (ТРАВЕНЬ 2013)

Що можна помітити в даний час, коли медицина використовує мікрохірургію і починає використовувати маленькі “електронні таблетки”, які знімають нутрощі людини (відносно цієї теми відвідайте веб-сторінку http://www.givenimaging.com, там Ви отримаєте деяку інформацію про «камеру-таблетку» – «PillCam»); в час, коли люди все більше говорять про “нанотехнологію”(технологія, яка є мініатюризована до мікроскопічного або навіть молекулярного масштабу); коли препарати для медикаментозного аборту вільно продаються в аптеках, коли використовуються контрацептивні імплантанти і проводяться генетичні експерименти на ембріонах; коли почалися експерименти з клонуванням, коли масово продаються стільникові телефони (хвилі і частота яких небезпечні для здоров’я)?

Спершу нас поступово вели до того, щоб прийняти штрих-коди, потім мікрочіпи на картах (смарт-карти: банківські картки, картки соціального страхування, кредитні картки та посвідчення особи в деяких країнах), і нарешті мікрочіпові імплантанти, які поміщають під шкуру тварин і називають “передавач-відповідач” (тобто транспондер). У деяких країнах мікрочіпові імплантанти для тварин вже стали ПРИМУСОВИМИ.

2. ІСТОРІЯ ПІДШКІРНИХ МІКРОЧІПІВ

Підшкірний мікрочіп – це не зовсім новий винахід; його розробляли понад 40 років, як показує свідоцтво Карла В. Сандерса.

Доктор Карл В. Сандерс – інженер-електронік і винахідник. Він працював на багато державних організацій і компаній, такі як IBM, General Electric, Honeywell і Teledyn. Протягом 32 років він працював у біомедичній області, зосереджуючись на чіпах.

У 1968 він взяв участь у науково-дослідному проекті щодо “спинного мосту”, метою якого було вилікувати жінку з дуже пошкодженим хребтом. Мета полягала в тому, щоб знайти рішення як з’єднати рухові нерви і т.д. Цей проект привів до створення мікрочіпа, який перезавантажується автоматично завдяки температурним змінам людського тіла, а це дає йому майже необмежений термін служби. Тому мікрочіп обладнаний термоелектричною схемою перезавантаження, і маленькою літієвою батареєю багаторазового використання. Цікаво відзначити, що, тоді літій багато використовувався, особливо в НАСА.

МІКРОЧІПОВІ ІМПЛАНТАНТИ – НАДЗВИЧАЙНА НЕБЕЗПЕКА ДЛЯ ЛЮДСТВА: ВСТУП


Підшкірний чіп RFID

 

ПЕРЕДМОВА

 

Перша версія цього дослідження була видана в 2002 році. З тих пір тенденція до усунення свобод ніколи не змінювалася. Натомість вона посилилась і укріпила свої позиції, а технології, описані нижче, продовжили різнобічно розвиватися і поширюватися … За 12 років ці технології поширилися і починають застосовуватися у все більшій кількості країн.

Небезпеки цих імплантантів тепер добре відомі і широко задокументовані.

Наступне доповнення є суворим попередженням всьому людству про дуже небезпечні чіпи-імплантанти. Його мета полягає в тому, щоб ще раз попередити людей і, хто знає, можливо викликати реакцію, яка, на жаль, до цих пір відсутня …

Оберіть мову

Пошук

Gallery

ua-the-duty-of-mission ua-the-essence-of-holiness ua-god-wants-us-to-obey-him-of-our-own-free-will ua-god-is-seeking-the-souls ua-salvation-is-in-christ-alone ua-the-moment-of-resurrection-confirmed

Календар

Жовтень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Вер    
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31  

Слово життя

«Бо те, що було неможливим для Закону, ослабленого тілом, Бог, пославши Свого Сина в тілі, схожім на гріховне тіло, ради гріха, осудив гріх у тілі»

Рим. 8,3 (від 6.10. до 20.10.2019)